Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 195. Bölüm Fragmanı 18 Mayıs Yeni Bölüm Özeti

ATV'nin sevilen ve sosyal medyada en çok konuşulan dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 195. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? sorusu dizinin merak dolu 194. bölümün final sahnesiyle merak konusu oldu. Peki EDHO 195.yeni bölüm tanıtımı geldi mi?

Sitene Ekle

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 195. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? EDHO 195. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak, hatasını anlayan Ömür, İlyas'a kendini nasıl aff ettirecek, Kardeşi, yeğeni ve bir de oğlunu kaybeden Rado'nun Hızır Reis ve masaya hamlesi ne olacak? soruları internette EDHO'ın yayınlanan yeni tanıtımı merak konusu oldu. Peki EDHO 195. yeni bölüm ne zaman, fragmanı geldi mi?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 195.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 24 Mayıs Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise BURADAN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. son bölüm tek parça nasıl izlenir?: atv ekranlarının sevilen dizisi EDHO Netflix ve Puhu TV'den yayınlanmamaktadır. YouTube ve ATV'den tek parça izleme linkleri aşağıdadır.

EDHO SON BÖLÜMÜ YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

EDHO SON BÖLÜMÜ ATV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

"O Hızır'ın oğlunu öldüreceksin!"

İlyas Çakırbeyli'nin Pınar'la birlikte kurduğu oyun Ömür Çakırbeyli'nin son anda mekanı basmasıyla bozulur. Tüm düşmanlarını tek seferde temizlemeyi planlayan İlyas Çakırbeyli, sadece Rıdvan'ın oğlu Musa'yı öldürebilir.

Oğlunun intikamını almak isteyen Rıdvan ise kana kan diyerek okları Hızır Çakırbeyli'nin oğlu Hızır Ali'ye çevirir. Kendisinden habersiz yapılan planlardan rahatsız olan Hızır Çakırbeyli, duruma el koyarak kendi oyunun kurmak için kolları sıvar.

Haşmet Façalı, İlyas ve Ömür arasındaki gerginlik yüzünden köprüleri yıkmaya hazırdır. Fakat Didem'in aşkı, iki aile arasında yeni bir başlangıç yaptırır.

Didem ve Hızır Ali'nin bu durumuna müdahale eden Hızır Çakırbeyli, Haşmet Façalı ile konuşarak sevenlerin kavuşmasını ister. Çıkan savaş yüzünden nikah merasimini evlerinin bahçesinde yapma kararı alan Hızır Çakırbeyli, oğlu Hızır Ali'ye ve Didem'e yapılacak saldırıyı yine de engelleyemez.