Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm Fragmanı EDHO 193. son bölüm izleme linki YouTube, ATV, Puhu TV

ATV'nin sevilen fenomen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 194. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? sorusu dizinin merak dolu 193. bölümün final sahnesiyle merak konusu oldu. Peki EDHO 194.yeni bölümü ne zaman? 193 tek part YouTube, ATV, Netflix, ve Puhu TV'den nasıl izlenir?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 194. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? EDHO 194. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? soruları internette EDHO'ın yayınlanan yeni tanıtımı merak konusu oldu. Peki EDHO 194. yeni bölüm ne zaman, fragmanı geldi mi?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 11 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 194.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 11 Mayıs Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise BURADAN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. son bölüm tek parça nasıl izlenir?: atv ekranlarının sevilen dizisi EDHO Netflix ve Puhu TV'den yayınlanmamaktadır. YouTube ve ATV'den tek parça izleme linkleri aşağıdadır.

EDHO SON BÖLÜMÜ YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

EDHO SON BÖLÜMÜ ATV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

"Pınar Hanım, İlyas Bey'e yanıkmış!"

Hızır Çakırbeyli, kadim dostu Tipi'nin ölümüyle tüm ailesini koruma altına alır. Dostlarının desteğiyle düşmanına darbe vurmaya hazırlanan Hızır Çakırbeyli, bir yandan da kardeşi İlyas yüzünden güç kaybeder. Façalılar'dan kız alarak akraba olan Çakırbeyli'ler, Alpaslan'ı ayağa kaldıran Pınar yüzünden gerginlik yaşarlar.

İlyas Çakırbeyli, uçağını kaçırdığı için otele götürdüğü Pınar'la olan yakınlaşması ve Pınar'ın küpesinin Ömür'ün eline geçmesiyle evlilikleri tehlikeye sokar. Olaya dahil olan Haşmet Façalı ise faturayı İlyas Çakırbeyli ve ailesine keser.

Façalılarla olan gerginliğin düşmanları tarafından öğrenilmesiyle zor zamanlar geçiren Hızır Çakırbeyli'nin yardımına eski düşmanı Yaman Korkmaz koşar. Her zaman güçlüden yana olduğu dile getiren Yaman Korkmaz, bu kez tercihini Hızır Çakırbeyli'den yana yapar.

Yaman Korkmaz ve Yavuz Sincanlı'nın önerisiyle İshak'a yeşil ışık yakan Hızır Çakırbeyli, girdiği savaştan galip çıkmak için görüşür. Sağlığına kavuşan Alpaslan ise düşmanlarına korku salmaya başlar.


Eşinin hayatından endişe ettiği için işlerden elini çekmesini isteyen Ömür, İlyas Çakırbeyli'yi köşeye sıkıştırır ve ağzından boşanma kelimeleri dökülür. Eşinin her zaman desteğini isteyen İlyas Çakırbeyli, aradığını bulamaz. Ömür'ün İlyas Çakırbeyli'ye karşı bu tavrı Pınar'ın işine gelir. Karı koca arasındaki gerilimden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli ise olaya müdahale etmek ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu hamlesi İlyas'ın evi terk etmesini engelleyemez.