Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 194. Bölüm Fragmanı İlyas masadaki haini öldürüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 194. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle sosyal medyada konuşulan EDHO'ın 11 Mayıs 2021 Salı günü atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? İşte EDHO 194. son bölüm fragmanı

Sitene Ekle

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 194. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? EDHO 194. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? soruları internette EDHO'ın yayınlanan yeni tanıtımı merak konusu oldu. Peki EDHO 194. yeni bölüm ne zaman, fragmanı geldi mi?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 11 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 194.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 11 Mayıs Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise BURADAN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

  

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. son bölüm tek parça nasıl izlenir?: atv ekranlarının sevilen dizisi EDHO Netflix ve Puhu TV'den yayınlanmamaktadır. YouTube ve ATV'den tek parça izleme linkleri aşağıdadır.

EDHO SON BÖLÜMÜ YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

EDHO SON BÖLÜMÜ ATV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

 

Ortak düşmana karşı İshak ve ekibiyle el sıkışarak birlikte mücadele etmeye karar veren Hızır Çakırbeyli, attığı bu adım sayesinde Yaman Korkmaz ve ailesinin hayatını kurtarır.

İshak'ın verdiği istihbarat sayesinde yapılacak baskını dakikalar önce haber alan Yaman Korkmaz ve ailesi çatışmadan sağ kurtulur. Bu kurtuluşun en büyük etkeni ise haber vermekle yetinmeyip Yaman Korkmaz'ın yardımına koşan İshak olur.

Ömür Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli arasındaki gerilim tüm aileyi sarar. Haşmet Façalı'nın olayı anlamadan İlyas Çakırbeyli'ye attığı kafa, artık aile meselesi olmaktan çıkar ve masanın konusu haline gelir. Hızır Çakırbeyli'nin ortamı yumuşatması için topladığı masada İlyas Çakırbeyli'nin tavrı net olur.

Geri adım atmayan Haşmet Façalı ise tüm masayı karşısına alır. Eşinden boşanmak üzere olan İlyas Çakırbeyli ise yaşadığı bunalım yüzünden gözünü karartır ve ölmek pahasına düşmanı tek tek indirmeye yemin eder.

İlyas Çakırbeyli'nin bu planlarında en büyük destekçisi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur.