Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 189. Bölüm Fragmanı 2 ayrılık birden!

ATV'nin sevilen fenomen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 189. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı?  sorusu dizinin merak dolu 187. bölümün final sahnesiyle merak konusu oldu. Peki EDHO 189.yeni bölümü ne zaman, bu hafta yeni bölüm var mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 189. Bölüm Fragmanı 2 ayrılık birden!
04 Nisan 2021 - 21:38
ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 189. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? EDHO 189. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? soruları internette EDHO'ın yayınlanan yeni tanıtımı merak konusu oldu. Peki EDHO 189. yeni bölüm ne zaman?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 6 Nisan Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 189.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 6 Nisan Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise BURADAN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. son bölüm özeti:  

"Hepsinin tek tek peşine düşeceğim, doğduğuna pişman edeceğim!"

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin infaz edilmesinin ardından intikam yemini eder. Gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, eşinin attığı her adımı izleyerek sorumluları bulmak ister. Tuncay ise Ceylan Çakırbeyli'nin infazından sorumlu olanları Hızır Çakırbeyli'ye yem yapar ve onu da tuzağa çekmek ister. Hızır Çakırbeyli, izlediği adımların ardından av mı avcı mı olacağına karar vermek zorunda kalır.

Masada kardeşi Selman'ın infaz edilmesinin ardından sinirini babası Hamdi Korkmaz ve Seko'dan çıkaran Yaman Korkmaz, tarafını seçmek zorunda kalır. Tuncay ve İshak ise Yaman Korkmaz'ı yok etmesi için işi Demir'e ihale eder. Yaman Korkmaz'ı bitirmek için Ankara'dan ekip çağıran Demir, kendi kazdığı kuyuya düşer ve Haşmet Façalı'nın uzattığı namlu sonu olur.

Kimsesiz Doğan'ı ortadan kaldırmak için canla başla uğraşan Hamdi Korkmaz, oğlu Selman'ın infazından da onu sorumlu tutar. Bu kez kendi işini kendi yapmak isteyen Hamdi Korkmaz, ortalığı savaş alanına çevirir.

 


    YORUMLAR

    • 0 Yorum