Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)188. Bölüm Fragmanı 30 Mart'ta neler olacak?

ATV'nin sevilen fenomen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 188. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? sorusu dizinin merak dolu 187. bölümün final sahnesiyle merak konusu oldu. Peki EDHO 186.yeni bölümü ne zaman, bu hafta yeni bölüm var mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 188. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? EDHO 188. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? soruları internette EDHO'ın yayınlanan yeni tanıtımı merak konusu oldu. Peki EDHO 188. yeni bölüm ne zaman?

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 30 Mart Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

[ilgili-galeri=2934]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 188.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 30 Mart Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise birazdan BURADA OLACAK İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. son bölüm özeti:

[ilgili-galeri=2929]

"Kimsesiz Doğan öldü..."

Hızır Çakırbeyli, Tuncay'a ve İshak'a hayatları boyunca unutamayacağı bir ders verir. Ailesini korumaya çalışan Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin verdiği kararla zor duruma düşer. Ailenin direği ol dediği eşi Ceylan Çakırbeyli, verdiği sözleri hiçe sayarak istihbaratla birlikte hareket eder. Ceylan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli'nin sevgisini kaybetme pahasına onu korumaya kararlıdır. Alpaslan ve İlyas Çakırbeyli'nin de ikazlarını yok sayan Ceylan Çakırbeyli, kendi planını uygulamaya başlar.

Oğlu Uğur'u kaybettikten sonra harekete geçen Demir ise abisi İdris'le ters düşme pahasına yapılanı ödetmeye niyetlidir. Bu durumda Behzat'ın en yakınındaki Hakan ise ilk darbeyi alır. Oğlu Yaman Korkmaz'ın ikazlarına rağmen Kimsesiz Doğan'ı karşısına alan Hamdi Korkmaz ilk hamlesini yapar. Hamdi Kormaz'ın beklediği haber ise Seko'dan gelir.