Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm Fragmanı EDHO 192. son bölüm izleme linki YouTube, ATV, Puhu TV

ATV'nin sevilen fenomen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 193. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? sorusu dizinin merak dolu 192. bölümün final sahnesiyle merak konusu oldu. Peki EDHO 193.yeni bölümü ne zaman tek part YouTube, ATV, Netflix, ve Puhu TV'den nasıl izlenir?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 193. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınladı mı? EDHO 193. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? soruları internette EDHO'ın yayınlanan yeni tanıtımı merak konusu oldu. Peki EDHO 193. yeni bölüm ne zaman, fragmanı geldi mi??

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 4 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 193.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 4 Mayıs Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise BURADAN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

 

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 192. son bölüm tek parça nasıl izlenir?: atv ekranlarının sevilen dizisi EDHO Netflix ve Puhu TV'den yayınlanmamaktadır. YouTube ve ATV'den tek parça izleme linkleri aşağıdadır.

EDHO SON BÖLÜMÜ YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

EDHO SON BÖLÜMÜ ATV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hızır Çakırbeyli, Tuncay'ı infaz ettikten sonra hedefine Rıdvan ve çetesini koyar. Düşmanını tanımak için ayağına giden Hızır Çakırbeyli, savaş çanları çalan Rıdvan'a 24 saat süre verir. Yapılan görüşmede Tipi'yi kızdırmak için merhum eşi Gönül'e iftira atan Macit ise yaptığı hatayı hayatıyla öder. Tipi'nin Macit'i infaz etmesi savaşın fitilini ateşler. Tuncay ve ekibinin yaptığı hataya düşmeyen Rıdvan, Hızır Çakırbeyli ve dostlarını hafife almaz ve gerekli bağlantıları önceden kurar. Kardeşi Macit'in intikamını almak için gözünü karartan Rıdvan, hedefine Tipi'yi koyar.

Hızır Çakırbeyli ise Tuncay'dan sonra daha büyük bir düşmanla karşı karşıya kaldığının farkındadır. Hızır Çakırbeyli'nin vereceği bu savaşta en büyük desteği ise yeğeni Alpaslan ve eski düşmanı Yaman Korkmaz olur. İlyas ve Ömür Çakırbeyli arasındaki gerilim gün geçtikçe artmaya devam eder.

Eşinin hayatından endişe ettiği için işlerden elini çekmesini isteyen Ömür, İlyas Çakırbeyli'yi köşeye sıkıştırır ve ağzından boşanma kelimeleri dökülür. Eşinin her zaman desteğini isteyen İlyas Çakırbeyli, aradığını bulamaz. Ömür'ün İlyas Çakırbeyli'ye karşı bu tavrı Pınar'ın işine gelir. Karı koca arasındaki gerilimden rahatsız olan Hızır Çakırbeyli ise olaya müdahale etmek ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu hamlesi İlyas'ın evi terk etmesini engelleyemez.