Eskişehir'deki Tokkal ailesini katleden cani bakın kim çıktı

Eskişehir'de canice katledilen İlkay Tokkal ve Emel Tokkal ile 4 yaşındaki oğulları Ali Doruk'un ölümlerinin arkasındaki sır perdesi aralandı. Ailenin eski ortağı tutuklandı.

Eskişehir'deki Tokkal ailesini katleden cani bakın kim çıktı
21 Şubat 2021 - 14:57 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 - 15:11
Eskişehir'de yaşayan İlkay Tokkal ve eşi Emel Tokkal ile 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk geçtiğimiz günlerde evlerinde canice katledilmişlerdi. Olayla ilgili yürütülen soruşturmada sır perdesi aralanırken ailenin eski ortağı Mehmet Şerif Boğa (33)'nın katil zanlısı olduğu ve tutuklandığı öğrenildi. Korkunç cinayetle ilgili tutuklanan 13 zanlının da emniyetteki işlemlerinin tamamlandığı bildirildi.

Şüphelilerden İlkay Tokkal'ın oğlu serbest bırakıldı

İlkay Tokkal'ın ilk eşinden olan oğlunun da aralarında bulunduğu 4 şüpheli ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken eski ortak M.Ş.B (33) ve eşiyle beraber 9 zanlı adliyeye sevk edildi.

Katliamın sır perdesi nasıl aralandı?

16 Şubat tarihinde İlkay Tokkal (42), Emel Tokkal (41) ve 4 yaşındaki çocukları Doruk Eskişehir'in Odunpazarı ilçesi Deliklitaş Mahallesi'nde yaşadıkları apartman dairesinde bıçaklanarak canice katledilmişlerdi. Katliamla ilgili soruşturmayı yürüten Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesinin oluşturduğu özel ekipler güvenlik kamera kayıtları ve komşuların ifadelerine başvurarak 13 şüpheliyi gözaltına almıştı.

Gözaltına alınan şüphelilerden ailenin eski ortağı Mehmet Şerif Boğa (33)'nın bu korkunç katliamı neden yaptığı ise gizliliğini koruyor.
YORUMLAR

  • 0 Yorum