Eski futbolcu Sezer Öztürk cinayet iddiasıyla tutuklandı!

Bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta forma giyen eski futbolcu Sezer Öztürk'ün trafikte tartıştığı kişilere ateş açtığı 1 kişini öldüğü, 4 kişinin yaralandığı iddia edildi. Sezer Öztürk'ün cinayet nedeniyle tutuklandığı öne sürüldü.

Eski futbolcu Sezer Öztürk cinayet iddiasıyla tutuklandı!

Bir dönem Eskişehirspor, Manisaspor, Fenerbahçe , Beşiktaş ve Başakşehir formaları giyen, 2015 yılında da aktif futbolculuk kariyerine son veren Sezer Öztürk'ün ismi cinayetle anılıyor.

Öztürk'ün Şile'de trafikte tartıştığı kişilere ateş açtığı iddia edildi. Olayda 1 kişi hayatını kaybederken, 4 kişi yaralandı. Fanatik gazetesinden edinilen bilgiye göre Öztürk'ün cinayet iddiasıyla gözaltında olduğu, ardından nöbetçi savcıya çıkartılıp tutuklandığı öğrenildi.

Bir dönem bıçaklanmıştı

2014 yılında Beşiktaş'ta forma giyerken Sezer Öztürk'ün ismi yine bir olaya karışmış bu kez bıçaklanan taraf olmuştu. Devre arası tatili için gittiği Almanya'nın Düsseldorf kentinde eğlenmek için kuzeni ile dışarıya çıkan ezer Öztürk, burada karıştığı kavgada kuzeni ile birlikte bıçaklanmıştı. Sezer Öztürk kavgayı hafif yaralı atlatmıştı.