Esat Toklu: Sedat Peker’i şikayet edeceğim! Peker iddia etmişti

Esat Toklu otel iddialarını yalanladı ve en kısa sürede Sedat Peker'i şikayet edeceğini söyledi.

Sedat Peker videolarından bir tanesinde Ankara bölge İdaresi Mahkemesi Başkanı Esat Toklu hakkında şok bir ifade ortaya atmıştı.

 Bu iddialar üzerine Toklu ise bir açıklama gerçekleşti ve Sedat Peker hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Sedat Peker son videosunu da firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’ın Bodrum'daki lüks otelinde ücret ödemeden konakladığı iddia etmişti.

 Bu konuyla alakalı Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı ise sessizliğini bozdu. Esat Toklu Peker'in iddialarının tamamının asılsız olduğunu vurguladı ve bu konuyla alakalı “yarından itibaren savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.” otel'de kalıp kalmadığı konusunda net açıklama yapmasa da Toklu o otelde kalmışsam bile o dönemde otelin sahibi kimdi? Bunların hepsini araştırın açıklamalarını yaptı.

 Organize suç lideri olmakla suçlanan ve şu anda yurt dışında kaçak olarak bulunan Sedat Peker ise pazar günkü videosunda sezgin Baran Korkmaz dosyasını anlatmıştı.

Peker videosunda Veysi Ateş’in de tatil ekibinde olduğunu ve bunların hep birlikte tatil yaptığını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde de Veysi Ateş görevinden alınmıştı.

Etiketler: esat toklu, sedat peker