Erkan Petekkaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yardım Talep Etti Sizin Bilmediğiniz Şeyler Dönüyor

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Petekkaya, "Sizin bilmediğiniz şeyler dönüyor" diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım talep etti.

Erkan Petekkaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yardım Talep Etti Sizin Bilmediğiniz Şeyler Dönüyor

Oyuncu Erkan Petekkaya, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslendi. Petekkaya, Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek mahallesi için yardım çağrısında bulundu.

“Sizin bilmediğiniz şeyler dönüyor” diyen Erkan Petekkaya'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istediği paylaşım şu şekilde:

“Sn. Cumhurbaşkanım. Eminiz ki ülkemiz içerisinde boğuştuğunuz birçok sorun var. Ama Göcek ülkemizin cenneti, gözbebeğidir. Bizim gözbebeğimize bazı firmalar MUÇEV vasıtasıyla kiralayıp Göcek'teki yerlileri, gerçek toprak sahiplerini çeşitli katakullilerle kandırmaya çalışıp ve ellerindeki bütün serveti, sevgilerini, memleketlerine duydukları saygıyı, hepsini bu şirket yok etmiştir. Adım Erkan Petekkaya. 20 yıldır Göcek'teyim. Bu sahildeki teknecilerin ve buradaki gerçek sahiplerin haklı olduğuna inanıyorum. Onlar adına sizden yardım rica ediyorum. Sizin bilmediğiniz şeyler dönüyor. Son olarak Sayın Cumhurbaşkanım, Göcek'teki tüm tekne sahiplerinin, buranın gerçek sahiplerinin, bu insanların olduğuna inanıyorum. Sizden onlar adına yardım rica ediyorum. Amerikalıların Kızılderililere yaptıklarını şimdi burada yapıyorlar. Saygılarımla.”