EDHO ve Çukur'da ortak sahne mi olacak? Çukur'un Reşit Feyzullah'isi Eşkıya'da

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 'Spin Off' mu yapacak. EDHO ve Çukur birleşti mi merak konusu oldu.

18 Ekim 2020 - 15:56 - Güncelleme: 10 Aralık 2020 - 09:47
ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 20  Ekim 2020'de yayınlanacak olan 168. bölümünde ortaya çıkan Muhammed Cangören ve Show TV'nin fenomen dizisi Çukur 99. bölümünde ortaya çıkan Reşit Fazlullah karakteri ile ortak bir sahne mi çekecek merak konusu oldu. Çukur'a 38. bölümde Reşit Fazlullah karakteriyle giren ve ara ara dizide rol alan Kurtlar Vadisi'ndeki Abuzer karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Muhammed Cangören merak konusu oldu.

ÇUKUR VE EDHO SPIN OFF MU YAPACAK?

Amerika'da spin off adıyla uygulanan diziler arası oyuncu ve bölüm çekimlerini Çukur daha öncede yapmıştı. Çukur ve Çarpışma dizileri spin off ile Çarpışma'nın Veli'si Onur Saylak dahil oldu. Onur Saylak, önümüzdeki bölümlerde Çukur'a dahil olarak Çarpışma dizisinde canlandırdığı Veli karakteri ile rol olmuştu.

YAMAÇ'I TEHDİT ETTİ

Çukur yayınlanan 99.'ncu son bölümünde ' İskender ölürse bugüne kadar aramızdaki tüm şeyleri yok sayarım Eğer olayın içinde olursan sana ödetirim. Cengiz'e ödetirim ve hatta Çukur'una da ödetirim' diyerek Yamaç'ı tehdit etmişti.Çukur ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını merak sardı. Hayranları 2 ihtimal üstünde duruyor.


1. İhtimalde Cengiz Erdenet veya Yamaç'ın Reşit Fazlullah karakterini öldürdü ve Usta oyuncu Muhammed Cangören'in EDHO'a transfer olduğu üzerinde dururken.

2. İhtimalde ise Yamaç'ın amcası Cumali Koçovalı'nın Hızır Çakırbeyli'nin masasında oturan veya yakın dostu olduğu Reşit ve Cengiz Erdenet savaşında yanlarında olacağı iddiası takipçilerini heyecanlandı. Peki sizce hangisi.

MUHAMMED CANGÖREN KİMDİR?


1951 Afganistan doğumlu. Tiyatro oyuncusu. Orta okulda tiyatroya başlamış ve 1969 yılında Afganistan televizyonlarında çalışmaya başlamıştır. 30'a yakın televizyon filmi bulunmaktadır. 1982 yılında Türkiye'ye gelen oyuncu önce çocuk tiyatroları yapmış daha sonra da İkinci Bahar dizisinde rol alarak dizi serüvenini başlatmıştır.

KURTLAR VADİSİ'NDE TANINDI


Daha sonra Kurtlar Vadisi'nde Abuzer Kömürcü adlı karakter ile halkın beğenisini toplamıştır. Daha önce oynadığı karakterlerin haricinde en çok "Kurtlar Vadisi"ndeki rolü ile bilinmektedir. Pek çok seyirci adını bilmediği halde ona karşı bu oynu ile büyük ilgi duymuştur. "Deli Deli Olma (2009)" isimli filmde, "Allahyar" karekterini canlandırmıştır.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum