EDHO Fizyoterapist Pınar kimdir, gerçek ismi ne kaç yaşında? Alparslan ile aşk mı yaşayacak

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Alparslan’ı ayağa kaldırmak ve tedavi etmek için fizyoterapist rolünde, Pınar isimli yeni bir oyuncu dahil oldu. Peki EDHO Fizyoterapist Pınar kimdir? Zeynep Elçin kimdir?

EDHO Fizyoterapist Pınar kimdir, gerçek ismi ne kaç yaşında? Alparslan ile aşk mı yaşayacak
02 Mart 2021 - 20:57 - Güncelleme: 02 Mart 2021 - 21:08
ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oyuncu transferleri de tıpkı dizideki heyecan gibi bitmek bilmiyor. İzleyenleri tarafından her hafta merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yatağa bağlı kalan Alparslan’ın tedavi etmesi için Pınar isimli bir fizyoterapist görevlendirildi. Fizyoterapist rolüyle dizinin kadrosuna dahil olan güzel oyuncu izleyiciler tarafından oldukça merak edilen isimlerden oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fizyoterapist Pınar kimdir? Gerçek ismi ne? Alparslan ile aşk mı yaşayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da heyecan yine dorukta. Dizide Yunus Emre Yıldırımer’in canlandırdığı Alparslan karakteri geçtiğimiz bölümlerde vurulmuştu. Silahlı çatışmada vurulan ve yaralanan hatta ölmesi beklenen Alparslan ölmedi. Çatışmada yediği kurşundan dolayı ölüp diziden çıkması beklenen Alparslan, hayata geri döndü. Ancak, yediği kurşunun etkisiyle yatağa mahkum oldu.

Kendisini hayattan soyutlayan ve sadece kızının babası olarak hayatına devam edeceğini söyleyen Alparslan’a yardım gecikmedi. Alparslan’ı ayağa kaldırması için bir fizyoterapist tutuldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a gelen fizyoterapist, Alparslan’ın tedavisini yapmaya kararlıdır. İkilinin arasında bir aşk yaşanıp yaşanmayacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor.
 

Zeynep Elçin Kimdir?

Güzelliği ile izleyenleri etkilemeyi başaran ve şimdilerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynamaya başlayan Zeynep Elçin, izleyenlerin aradığı isimlerden biri oldu. Zeynep Elçin’i ekranlarda görenler kim olduğunu, yaşını ve dizilerini merak ediyor. EDHO’da Pınar karakterini canlandıran Zeynep Elçin, 16 Şubat 1990 yılında Gaziantep’te doğmuştur. İzleyenlerin 23-24 yaşında sandığı Zeynep Elçin aslında 31 yaşındadır. 30 yaşındaki Zeynep Elçin, duru güzelliği ile ekranların aranan yüzlerinden biri olmayı başarmıştır. Gaziantepli Zeynep Elçin, pek çok dizide yer almıştır.

Şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Pınar karakterini oynayan Zeynep Elçin, 2016 yılında Göç Zamanı adlı dizide oynamıştır. Sonrasında Rüzgarın Kalbi, Kırlangıç Fırtınası, Savaşçı ve Kimse Bilmez adlı dizilerde rol almıştır. Kırlangıç Fırtınası dizisinde genç ülfet karakterine hayat veren Zeynep Elçin, başrol oyuncusu olarak dizide yer almıştır. Zeynep Elçin’in evli olup olmadığı ve sevgilisi var mı yok mu merak ediliyor. Zeynep Elçin bekardır, evli değildir. Ünlü oyuncunun bilinen bir sevgilisi yoktur. 

Zeynep Elçin Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

Göç Zamanı-Yardımcı Karakter
Rüzgarın Kalbi-Sibel-Yardımcı Karakter
Kırlangıç Fırtınası-Genç Ülfet-Başrol Oyuncusu
Savaşçı-Yıldız Bozok Türkmen-Yardımcı Karakter


Kimse Bilmez-Duygu Selvin-Başrol Oyuncusu


YORUMLAR

  • 0 Yorum