EDHO 170. bölüm fragmanı ve özeti 3 Kasım'da neler olacak?

ATV'nin sevilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 170. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınlandı. EDHO'ın bu akşam yayınlanlacak yeni bölümünde neler olacak? EDHO'ın 3 Kasım 2020'de yayınlacak olan fragmanı yayınladı mı?

EDHO 170. bölüm fragmanı ve özeti 3 Kasım'da neler olacak?
Editör: Ferhat
30 Ekim 2020 - 23:27

ATV'nin sevilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 170. yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, fragmanı yayınlandı. EDHO 170. yeni bölümü ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü 3 Kasım Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 170. Bölüm Fragmanı yeni bölüm ne zaman?:  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 3 Kasım 2020'de atv'de.

EDHO 169. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 169. son bölüm özeti:  Hızır devreye giriyor!

Hızır Çakırbeyli, hayatının en büyük sınavını canından çok sevdiği yeğeni Alpaslan'la verir. Başına buyruk yaptığı baskınlar yüzünden yeğenini masadan kovan Hızır Reis, bununla yetinmeyip aileden de kovar.

Akıl hocalığını yapan Şahin Ağa'nın yol vermesiyle hayatında yeni bir sayfa açan Alpaslan, aklının yanına bir de bilek gücünü katar. Teyzesi Ceylan Çakırbeyli'yi de karşısına alan Alpaslan, intikam ateşiyle yanarak düşmanlarının karşısına çıkmaya hazırdır.

Mafya babalığı yaparak mazlumun, güçsüzün ve düşkünün yanında olmak için Çakırbeyli soyadını geride bırakan Alpaslan'ın önündeki en büyük engel ise Korkmazlardır. Bu uğurda yeni bir ekip kuran Alpaslan'nın büyük silahı ise Kubilay olacaktır.

Tüm masaya savaş açan Yaman Korkmaz'ın şimdiki durağı ise Haşmet Façalı olur. Façalı'nın evine giden Yaman Korkmaz, tehditlerini havada savurur. Hızır Reis ise düşmanın sinsi planlarına karşı kendi planlarını devreye sokmaya hazırdır

Yapım: atv

Yönetmen: Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz, Baran Özçaylan
Oyuncular: Oktay Kaynarca, Selda Alkor, Burak Sergen, Mustafa Üstündağ, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın genel konusu ne?:  Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi...

Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum