Eda Ece iyileşti mi? Sağlık durumuyla ilgili açıklama: 'Yarın karantinamın son günü'

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalanmıştı. Eda Ece iyileşti mi? Durumunun ağır olduğu söylenen ünlü oyuncu bugün sosyal medya hesabı Instagram'dan sevenlerine açıklama yaptı. Sağlığına kavuşan güzel oyuncunun diziye döneceği gün bekleniyor.

Eda Ece iyileşti mi? Sağlık durumuyla ilgili açıklama: 'Yarın karantinamın son günü'
03 Mart 2021 - 20:39 - Güncelleme: 03 Mart 2021 - 22:36
Yasak Elma'nın YıldızEda Ece geçtiğimiz hafta koronavirüse yakalanmıştı. Durumunun ağır olduğu söylenen ünlü oyuncu bugün sosyal medya hesabı Instagram'dan sevenlerine açıklama yaptı. Sonunda sağlığına kavuştu. Güzel oyuncunun sağlık durumuyla ilgili açıklaması şöyle:

"Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere malesef ben de covid geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şuanda iyiyim."

"Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şuan çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim. Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin" 


"Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum