Doğduğun Ev Kaderindir dizisine İbrahim Çelikkol veda mı ediyor? Dikkat çeken ayrıntı

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden izleyiciyi üzen iddia. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol ayrılıyor mu? İşte detaylar...

TV8'in iddialı yapımlarından olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden hayranlarını üzen iddia. Sevilen dizide Mehdi karakterine hayat veren başarılı oyuncu İbrahim Çelikkol diziden ayrılıyor mu? Mehdi karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol hakkında yayılan bu iddia dizi hayranlarını derinden üzdü.

Çarşamba akşamları yayınlanan dizide Demet Özdemir ile başrol oynayan ünlü oyuncunun dizideki karakterinin gidişatından yola çıkan seyirciler İbrahim Çelikkol'un yapıma veda edeceğini konuşmaya başladı.Demet Özdemir'in canlandırdığı Zeynep karakteri ile Mehdi arasında yaşanan gerilimler ayrılık iddialarını güçlendiriyor. Engin Öztürk'in hayat verdiği Barış ile Zeynep arasında oluşan aşk tomurcukları dizideki önemli gelişmelerden biri. Birsen Altuntaş'ın sosyal medya hesabından paylaştığı habere göre, ayrılık iddiaları doğru değil. İbrahim Çelikkol diziye veda etmeyecek. Mehdi ve Zeynep aşkı her ne kadar inişli çıkışlı olsa da tüm hızıyla devam edecek.

Bu arada başrol oyuncusu Demet Özdemir'in Instagram'dan yaptığı set paylaşımları sosyal medyada çıkan bu iddiaları güçlendirmişti. İşte o paylaşımlar...Gönderilerde Mehdi'nin yer almaması ve Barış'ın olması takipçileri tarafından dikkat çeken bir detay oldu.