Doğduğun Ev Kaderindir 39.Bölüm Fragmanı 14 Nisan'da neler olacak?

TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 14 Nisan Çarşamba günü TV8 ekranlarında olacak olan Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölümünde neler olacak?

Doğduğun Ev Kaderindir 39.Bölüm Fragmanı 14 Nisan'da neler olacak?
09 Nisan 2021 - 00:28

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 14 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 39.bölm fragmanı yayımlandı mı?

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 39.bölüm fragmanı yayınlandı mı?: TV8 ekranlarının fenomen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanca BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.


Doğduğun Ev Kaderindir'in konusu ne?: 

Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep’in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum