Doğduğun Ev Kaderindir 13.Bölüm 2. Fragmanı Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir'in 16 Eylül 2020 Çarşamba akşamı TV8'de yeni bölümünde neler olacak?

TV8'in iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 13. yeni bölümüyle 16 Eylül Çarşamba akşamı TV8'de ekrana gelecek olan Doğduğun Ev Kaderindir'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

TV8'in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü16 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle diziseverlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

Doğdun Ev Kaderindir 13.yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı.Doğdun Ev Kaderindir 12.son bölüm özeti: Mehdi ve Zeynep boşanmaktan vazgeçti. Ancak Benal'in hamile olması ortalığı iyice karıştıracak. Durumu öğrenen Zeynep nasıl tepki verecek?

Mehdi'yi şikayet edenin kim olduğu belli oldu! Bayram'ın eve yine sarhoş gelip ortalığı dağıtması Zeynep'i rezil etti. Sakine'nin ise Bayram hakkındaki planına çok şaşıracaksınız. Kibrit sayesinde aynı yatağı paylaşan Zeynep ve Mehdi'ye, Benal'den küçük bir sürpriz var!

Doğdun Ev Kaderindir dizisinin konusu ne: Zeynep, iki farklı hayatı ve ondan beklentileri bambaşka olan anneleri arasında sıkışıp kalmış, genç bir hukuk öğrencisidir. Bir taraftan öz annesinin fedakarlıkları altında ezilirken, diğer taraftan da öbür annesinin onun için kurduğu hayalleri sırtlanmaya çalışır. Yıllardır iki taraf arasındaki dengeleri korumaya çalışırken, Zeynep gerçekte kim ve hangi ailesinin kızı olduğunu sorgulamaya devam eder. Bu, Zeynep’in cevabını bir türlü bulamadığı, yegâne sorudur.

Mehdi, önce ailesinin sonra mahallesindekilerin sorumluluğunu üstlenmiş, herkesin güvenle sırtını yasladığı, cesur, fedakâr ama bir o kadar da yalnız bir adamdır. Herkesin sevgisini böylesine kazanmışken, bir annesininkine layık olamaz. Mehdi’nin içinde öyle bir boşluk oluşur ki, orayı da babasının intikamıyla doldurmaya çalışır. Annesi; oğlunu içine düştüğü karanlıktan kurtarmak için, bir an önce mahalleden biriyle evlendirmeye karar verir.

Zeynep’in doğum gününde, erkek arkadaşı Faruk’tan aldığı evlenme teklifi; aslında onu adım adım Mehdi’ye yaklaştırmaktadır. Artık öz annesinin fedakarlıklarının karşılığını ödeme vakti gelmiştir. Zeynep bir kez daha hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu anlayacak, kaderi onu yeniden doğduğu eve sürükleyecektir. Mehdi ve Zeynep yaralarını beraber iyileştirmeye çalışırlarken, birbirlerinin evi olma yolunda da mücadele edeceklerdir.