Dilek Taşı 3. Bölüm Fragmanı: Mustafa, Cemre’ye Kavuştu!

Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı’nın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda, Mustafa’nın firar ederek kızı Cemre’ye ulaştığı ve Figen’in onlara yardım ettiği görülüyor. Kenan ise bu durumu fark edip onların peşine düşüyor. Dilek Taşı’nın 3. bölümü 21 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanacak.

Sitene Ekle

Dilek Taşı, bir baba ve kızının dramatik hikayesini anlatan yeni bir dizi. Başrollerinde Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Elif Doğan, Çiçek Dilligil, Afra Karagöz gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, dizinin yönetmen koltuğuna Altan Dönmez oturuyor. Etkileyici hikayesiyle yeni sezonun en iddialı işleri arasında yerini alan dizinin senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor.

Dizinin 3. bölüm fragmanı ise merakla beklenen yeni gelişmeleri gözler önüne serdi. Fragmanda, Mustafa’nın idam cezasından kaçarak Rona Ailesinin yaşadığı yere gittiği ve kızı Cemre’ye kavuştuğu görülüyor. Figen ise Mustafa ile Cemre’nin kavuşmasını sağlayarak onlara yardım ediyor. Gece vakti bahçede hareketlilik olduğunu gören Kenan ise Mustafa, Figen ve Cemre’nin peşine düşüyor.

Öte yandan Rüçhan, Macide tarafından hastaneye yatırılır. Mustafa gördükleri karşısında şaşkına döner ve kızını da alıp oradan ayrılmak ister. Ancak Figen Mustafa’nın karşısında durur ve Cemre’yi de alıp ayrılmasına izin vermez. Figen, emniyet güçleri tarafından aranan Mustafa’nın ve daha çok küçük olan Cemre’nin zor duruma düşmesini istemez. Ancak Mustafa kararından vazgeçmez. Peki Mustafa ve Cemre, Figen’in yanından ayrılacak mı? Dilek Taşı Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de!

Dilek Taşı’nın oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Dilek Taşı’nın oyuncu kadrosunda Salih Bademci (Mustafa), Hazal Subaşı (Figen), Ozan Dolunay (Kenan), Perihan Savaş (Macide), Özge Özberk (Rüçhan), Teoman Kumbaracıbaşı (Yakup), Elif Doğan (Cemre), Çiçek Dilligil (Sevda), Afra Karagöz (Defne) gibi isimler yer alıyor.

Dilek Taşı’nın konusu nedir?

Dilek Taşı’nın konusu şöyle: Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’yle İstanbul’un gecekondu mahallesinde hayatını sürdürmeye çalışan otuzlu yaşlarının başında bir adamdır. Karısı Canan amansız bir hastalığın pençesindedir. İyileşmesi için acilen ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa ise parayı nasıl bulacağını bilemiyordur. Çalıştığı fabrika lokavttan dolayı uzun süredir kapalıdır. Fakat Mustafa ameliyat için gereken parayı bir şekilde bulmak zorundadır. O güne kadar kimsenin önünde boyun eğmemiş, onuru, haysiyeti için yaşamıştır Mustafa. Fakat şimdi yardım istemekten başka çaresi yoktur. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar. Parayı alıp karısını ameliyat ettirecektir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını kökünden değiştirecektir.