Devlet Bahçeli'ye ' Ülkücü'lerden' Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adaylarının tekrar Recep Tayyip Erdoğan olacağı açıklamasına partisinin tabanından destek gelirken Ertorun; . Biz Ülkücülerin, tek sevdası vatan ve devletimizin bekasıdır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin milli duruşu ve milliyetçi siyasi politikaları’nın ülkemizi ve cumhur ittifakını güçlü yarınlara taşıyacağına inancımız tamdır’ dedi.

Devlet Bahçeli'ye ' Ülkücü'lerden' Tam Destek
Editör: admin
22 Eylül 2020 - 19:38

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adaylarının tekrar Recep Tayyip Erdoğan olacağı açıklamasına partisinin tabanından destek geldi.

Ülkü Ocakları eski Başkanı olan Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Okan Ertorun yaptığı açıklamada, ‘Biz ülkücüler, her zaman ve her durumda devletimizin yanındayız’ dedi.

'Cumhur ittifakını güçlü yarınlara taşıyacağına inancımız tamdır'

Ertorun, ‘Cumhur İttifakı, vatanını ve milletini seven, milli ve manevi değerlerine bağlı, devletinin bölünmez bütünlüğüne bağlı her türlü terör, musibet, gibi her türlü tehlike karşısında dik duran bir milli birliğin ittifakıdır. Cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki birlikteliğin, bu zor günler de devam etmesi bir zaruret haline gelmiştir.

Biz Ülkücülerin, tek sevdası vatan ve devletimizin bekasıdır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin milli duruşu ve milliyetçi siyasi politikaları’nın ülkemizi ve cumhur ittifakını güçlü yarınlara taşıyacağına inancımız tamdır
’ ifadelerini kullandı.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum