Çukur 97.Bölüm 1.Fragmanı Arık Böke'yi Nedim'in patronu öldürecek mi? Karaca, Azeri öldürüyor

SHOW TV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni Çukur'un 97.yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümü 28 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00 sizlerle olacak olan dizinin merak konusu ise Arık Böke'yi kim kaçırdı Yamaç Arık'ı kurtaracak mı?

Editör: admin
21 Eylül 2020 - 23:54 - Güncelleme: 22 Eylül 2020 - 00:25

Çukur 97.yeni bölüm 1.fragmanı (4. sezon 4. bölüm) yayınlandı mı? Çukur'un 28 Eylül 2020  Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, İrem Sak, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın  yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

CENGİZ ERDENET YAMAÇ'I YANINA NEDEN ALDI:  Arık Böke'yi kaçıranlardan kurtarmasını isteyecek peki bu teklife Yamaç nasıl bir tepki verecek merak konusu

Çukur 97.yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı Yayınlanınca burada olacaktır.

ÇUKUR 95. SON BÖLÜM ÖZETİ: Yamaç’ın yokluğunda Çukur’da taşlar yerinden oynayacak.

Mahallesinden ve evinden ayrılan Yamaç Efsun’a sığınır. Onları bir arada gören Nehir hepsinin hayatlarını etkileyecek bir karar alırken Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği merakla beklenecek. Erdenetler cephesinde Arık ve Seren gizemli düşmanlarının peşindeyken Arık’ın hayatı aniden tehlikeye girecek.

Cengiz ise sürpriz bir isimle işbirliği yaparak Yamaç’ı yanında durması için ikna etmeye bir adım daha yaklaşacak. Karşılarındaki düşmanın büyüklüğünü hiç beklenmedik bir saldırıyla birlikte bir kez daha anlayan Çukur halkı ve Koçovalıların mahallelerini korumak için kenetlenme anları nefesleri kesecek ve Yamaç’ın yokluğunda Çukur’da taşlar yerinden oynayacak. Fakat Koçovalıları bekleyen tek sürpriz bu olmayacak. Sevdiği adamla evlenmek üzere olan Karaca, aşkı ile ailesi arasında hayatının en zorlu kararını verecek.

Çukur'un genel konusu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum