Çukur 96.Bölüm 1.Fragmanında şok! Topal Nedim geceye damga vurdu

SHOW TV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni Çukur'un 96.yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümü 21. Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00 sizlerle olacak olan dizinin merak konusu ise Yamaç'ın kaçırılması oldu.

Çukur 96.yeni bölüm 1.fragmanı (4. sezon 3. bölüm) yayınlandı mı? Çukur'un 21 Eylül 2020 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, İrem Sak, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

[ilgili-galeri=2047]

CENGİZ ERDENET YAMAÇ'I NEDEN KAÇIRDI: Erdenet'in düşmalarına karşı yeni silahı olmak için kaçırdı.

Çukur 96.yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı

[ilgili-video=287]

[ilgili-galeri=2046]

[ilgili-galeri=2045]

ÇUKUR 95. SON BÖLÜM ÖZETİ: Ailesini bir arada tutmak ve mahallesini korumak için her şeyi yapan Yamaç’ın aylardır kaçtığı kabusla yüz yüze geldiği anlar nefesleri kesecek.

[ilgili-galeri=2044]

Çukur, en büyük düşmanıyla savaşa girmek üzeredir. Emir’in Erdenet’ler hakkında yaptığı haber Çukur ve Erdenet’leri bir kez daha karşı karşıya getirecek. Yamaç ve Arık kozlarını birebirde paylaşırken Yamaç, en büyük Erdenet’in dikkatini çekecek. Erdenetler ve Çukur arasındaki savaşta bütün dengeleri değiştirecek kişi olan Cengiz, Yamaç hakkında önemli bir karar verecek. Cengiz’in Yamaç hakkındaki planı büyük merak uyandırırken Arık’ın bir sonraki hamlesi ise Yamaç’ı yüzleşmeye en korktuğu şeyle karşı karşıya getirmek olacak. Koçovalıların evinde düğün hazırlıkları sürerken Karaca’nın kendi kaderini çizmek için kurduğu gizli planlar Azer dahil herkesin hayatını etkileyecek. Ailesini bir arada tutmak ve mahallesini korumak için her şeyi yapan Yamaç’ın aylardır kaçtığı kabusla yüz yüze geldiği anlar nefesleri kesecek.

Çukur'un genel konusu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Etiketler: çukur, yeni bölüm, fragman