En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Çukur 92.yeni bölüm fragmanı yayınlandı 

Dizi 12.03.2020, 21:46
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur 92.yeni bölüm 1.fragmanı (3. sezon 25. bölüm) yayınlandı. Çukur'un 16 Mart 2020 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Çukur 91.yeni bölüm sansürsüz nasıl izlenir?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Nejat İşler, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın  yer aldığı Çukur bu hafta yayınlanacak mı?

İKİNCİ ÇUKUR VAKASI: ARKA SOKAKLAR BÖYLE 'R' YAPTI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 Çukur 91.yeni bölüm sansürsüz nasıl izlenir?: Show TV'nin 91.yeni bölümü dijital ortamda küfür içerikli dizi ve filmlerin BTK tarafından yasaklanması sebebiyle sansürsüz olarak izlemek şu an için mümkün değil

Çukur 92.yeni bölüm fragmanı yayınlandı  mı? Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un 92.yeni bölüm fragmanı yayınlandı

ÇUKUR 91. SON BÖLÜM ÖZETİ: Koçovalı ailesi Cumali ve Damla’nın yaşadıklarıyla sarsılırken polis tarafından tutulan Yamaç’a sürpriz bir teklif sunulacak.

Çağatay’ı öldürmek üzere harekete geçen Cumali’yi korumak için bütün mahalle harekete geçecek ancak Cumali’nin karşısında kimse duramayacak. Cumali’nin Çağatay’a saldırısı nefesleri kesecek. Yamaç’ın Çağatay karşısında bir koz elde edebilmesi için Efsun kritik bir hamle yapacak. Vartolu eski bir düşmanla olan hesabını kapatırken zor anlar yaşayacak. Yamaç’ın Çağatay’ın sonunu getirmek için kurduğu son oyun merakla beklenecek.

Çukur'un genel konusu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Yorumlar (0)