Çukur 4. sezon 39. bölüm: 131.bölüm final son fragmanı yayınlandı. 7 Haziran'da neler olacak?

Çukur 131.bölüm final fragmanı geldi. Sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden olan Çukur'un 7 Haziran 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan 131. final bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

Çukur 4.sezon 38.bölüm: 131.bölüm son fragmanı yayınlandı mı? Show TV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın yer aldığı Çukur'un 130. son bölümü nefes kesti. Çukur'un son bölümündeki Yamaç'ın Şahram tarafından havuza atıldığı final anı geceye damga vurdu. Çukur'un 131.final bölüm fragmanı yayınlandı mı, bu hafta yayınlanacak mı? Çukur 7 Haziran Pazartesi akşamı saat 21:00'da Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 131. final bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un 131. final bölüm fragmanı yayınlandı. 7 Haziran Pazartesi 21:00'da Show TV'de ekranlarında olacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanı  BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

MAHSUN VE KARA KUZULAR YAMAÇ'A YARDIMA GELİYOR: Çukur 'un 2. sezonunda Çukur'u ele geçiren Kara Kuzular ile Koçovalılar'ın savaşına tanık olmuştuk. Çeto'nun yalanlarla yanında tuttuğu Mahsun gerçekleri öğrenince Yamaç'ın yanında yer almış ve Kara Kuzular'ın lideri Çeto'nun infazında yardımcı olmuştu. Kara Kuzuların yeni lideri Mahsun bir süre Çukur'da kaldıktan sonra kuzularını alıp mahalleden ayrılmıştı. Giderken Mahsun'un Yamaç'a söylediği söyler ise takipçilerin aklındadır. 'Ne zaman, ne olursa olsun yanındayım, yanındayız.

MAHSUN VE KARA KUZULAR YENİDEN ÇUKUR'DA

Yaşanan olaylar sonrası güç kaybeden Yamaç eski düşmanı sonra dostu olan Mahsun'dan yardım istiyor ve Yamaç'ın gizli planı ortaya çıkıyor. Çukur'un Amca ve Şahram'a karşı olan savaşında Mahsun ve Kara Kuzular birlikte cephe alıyorlar.

ÇUKUR MAHSUN KİMDİR?

Son olarak Alev Alev dizisinde Ozan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berkay Ateş’tir. Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ardahanlı olan Ateş, tiyatro eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Berkay Ateş, oyunculuk kariyerine 2013 yılında ‘Yarım Kalan Mucize’ isimli sinema filmi ile başlamıştır.

Anne dizisinde hayat verdiği ‘Cengiz’ karakteriyle adını duyuran oyuncu, Çukur dizisindeki ‘Mahsun’ rolüyle kariyerinde zirve yapmıştır.

 

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç'ın yüreklere dokunan anlarının görüldüğü tanıtımda Ayşe, kızı Karaca'nın acısıyla tüm aileye tepki duyuyor. Yas tutan Vartolu'nun derinden sarsılmış hali dikkat çekerken Yamaç ve Cumali, Vartolu'yu zor anında yalnız bırakmıyor. Koçovalı kardeşlerin yeniden bir araya gelmesi heyecanı yükseltirken, Amca ile aralarında neler yaşanacağı büyük bir merakla bekleniyor.

 

 Çukur son bölüm tek part izleme: Show TV'nin sevilen dizisi Çukur YouTube ve Netflix'te yayınlamamakta..

SHOW TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

PUHU TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Çukur'un konusu ne: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.