Çukur 4. sezon 37. bölüm: 129. bölüm 2.fragmanı Şahranlı Şahran Çukur'dan bakın kimi öldürdü

Çukur 4. sezon 37. bölüm: 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un 24 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? Çukur 128. son bölüm, YouTube, Puhu TV, Netflix, Show TV'den tek part nasıl izlenir? sorularının cevabı haberimizde.

Show TV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın yer aldığı Çukur'un 128. son bölümü nefes kesti. Koçovalılar ve Çukur'un Amca'nın peşine düştüğü sahne heyecanlandırdı. Çukur'un 129.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, bu hafta yayınlanacak mı? Çukur 24 Mayıs Pazartesi akşamı saat 21:00'da Show TV ekranlarında olacak.

 Çukur 129. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 24 Mayıs Pazartesi 21:00'da Show TV'de ekranlarında olacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanı  BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

 

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Yamaç'ın yüreklere dokunan anlarının görüldüğü tanıtımda Ayşe, kızı Karaca'nın acısıyla tüm aileye tepki duyuyor. Yas tutan Vartolu'nun derinden sarsılmış hali dikkat çekerken Yamaç ve Cumali, Vartolu'yu zor anında yalnız bırakmıyor. Koçovalı kardeşlerin yeniden bir araya gelmesi heyecanı yükseltirken, Amca ile aralarında neler yaşanacağı büyük bir merakla bekleniyor.

 

 Çukur son bölüm tek part izleme: Show TV'nin sevilen dizisi Çukur YouTube ve Netflix'te yayınlamamakta..

SHOW TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

PUHU TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Çukur'un konusu ne: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.