Çukur 4. Sezon 36 Bölüm:128 Bölüm Fotoğrafları

Çukur 4. sezon 36. bölüm: 128. yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı. Çukur'un 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? Çukur 127. son bölüm, YouTube, Puhu TV, Netflix, Show TV'den tek part nasıl izlenir? sorularının cevabı haberimizde..

Sitene Ekle

Show TV ekranların yayınlanan reyting rekortmeni başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın yer aldığı Çukur'un 127. son bölümü nefes kesti. Vartolu'nun gerçekleri öğrendiği final sahnesi hayranlarını heyecanlandırdı. Çukur'un 128.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, bu hafta yayınlanacak mı? Çukur 10 Mayıs Pazartesi akşamı saat 21:00'da Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 128. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un 128. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 10 Mayıs Pazartesi 21:00'da Show TV'de ekranlarında olacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanı  BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

 Çukur 128.bölüm ön izlemesi

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Emmi’nin ölümü; Çukur’da taşları yerinden oynatacak. Yamaç’ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç’la karşı karşıya gelecek. İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak. Koçovalılar, Emmi’nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun’un da desteğiyle Amca’nın gerçek yüzünü Vartolu’ya göstermek için harekete geçecek. Amca, yeni hamlesiyle Çukur’da büyük bir savaş başlatacak. Aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Yamaç’ın yapacağı hamle Çukur’da yeni bir dönüm noktası olacak

 

 

 

 Çukur son bölüm tek part izleme: Show TV'nin sevilen dizisi Çukur YouTube ve Netflix'te yayınlamamakta..

SHOW TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

PUHU TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Çukur'un konusu ne: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.