Çukur 130. bölüm son tanıtım fragmanı geldi Yamaç'ın Amca'ya sürprizi geri tepti

Çukur 130. yeni bölüm fragmanı geldi. Sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden olan Çukur'un 31 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak? Çukur son bölüm, YouTube, Puhu TV, Netflix, Show TV'den tek parça izleme linkeri

Çukur 4.sezon 38.bölüm: 130. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV ekranlarında yayınlanan reyting rekortmeni başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın yer aldığı Çukur'un 129. son bölümü nefes kesti. Çukur'un son bölümünde Efsun ve Yamaç'ın düğünü, Akın'ın baba olma haberini alması sevince boğarken Şahram'ın Çukur'u ele geçirip Koçovalı kardeşler ile Salim'i öldürdüğü final anı geceye damga vurdu. Çukur'un 130.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta bakın neler olacak? Çukur 31 Mayıs Pazartesi akşamı saat 21:00'da Show TV ekranlarında olacak.

 Çukur 130. yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un 130. yeni bölüm 2.fragmanı yayınlandı. 31 Mayıs Pazartesi 21:00'da Show TV'de ekranlarında olacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanı  BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Cumali Amca'nın Çukur'u yıkacağını söylediği tanıtımda Yamaç, Çukur'a girmeyeceklerini söyleyerek herkesi şaşırtıyor.

Çukur'a bir video ile seslenen Yamaç, "Güzel günler göreceğiz, güneşli günler" sözleriyle mahalleliye kurtulacaklarına dair umut veriyor.

Büyük finale doğru gerilim giderek yükselirken, Yamaç'ın Amca ve Şahram'a karşı nasıl bir plan yapacağı büyük bir merak konusu oluyor. 

MAHSUN VE KARA KUZULAR YAMAÇ'A YARDIMA GELİYOR: Çukur 'un 2. sezonunda Çukur'u ele geçiren Kara Kuzular ile Koçovalılar'ın savaşına tanık olmuştuk. Çeto'nun yalanlarla yanında tuttuğu Mahsun gerçekleri öğrenince Yamaç'ın yanında yer almış ve Kara Kuzular'ın lideri Çeto'nun infazında yardımcı olmuştu. Kara Kuzuların yeni lideri Mahsun bir süre Çukur'da kaldıktan sonra kuzularını alıp mahalleden ayrılmıştı. Giderken Mahsun'un Yamaç'a söylediği söyler ise takipçilerin aklındadır. 'Ne zaman, ne olursa olsun yanındayım, yanındayız.

MAHSUN VE KARA KUZULAR YENİDEN ÇUKUR'DA

Yaşanan olaylar sonrası güç kaybeden Yamaç eski düşmanı sonra dostu olan Mahsun'dan yardım istiyor ve Yamaç'ın gizli planı ortaya çıkıyor. Çukur'un Amca ve Şahram'a karşı olan savaşında Mahsun ve Kara Kuzular birlikte cephe alıyorlar.

ÇUKUR MAHSUN KİMDİR?

Son olarak Alev Alev dizisinde Ozan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Berkay Ateş’tir. Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ardahanlı olan Ateş, tiyatro eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Berkay Ateş, oyunculuk kariyerine 2013 yılında ‘Yarım Kalan Mucize’ isimli sinema filmi ile başlamıştır.

Anne dizisinde hayat verdiği ‘Cengiz’ karakteriyle adını duyuran oyuncu, Çukur dizisindeki ‘Mahsun’ rolüyle kariyerinde zirve yapmıştır.

 

Çukur son bölüm tek part izleme: Show TV'nin sevilen dizisi Çukur YouTube ve Netflix'te yayınlamamakta..

SHOW TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

PUHU TV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

Çukur'un konusu ne: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.