Çukur 117. bölüm 2. fragmanı: 4. sezon 25. bölüm Şok ayrılık duygusal kavuşma Sultan Anne öldü mü?

Çukur 117. bölüm (4. sezon 25. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur'un 22 Şubat 2021 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

21 Şubat 2021 - 13:40 - Güncelleme: 21 Şubat 2021 - 14:19

Show TV Çukur 117. yeni bölüm 2.fragmanı (4. sezon 25. bölüm) yayınlandı. Çukur'un 22 Şubat 2021  Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın  yer aldığı Çukur'un 117. yeni bölümü bu hafta var mı? Çukur'un yayınlanan yeni bölüm fragmanına Yamaç Koçovalı'nın Çukur'a dönmesi duyulur. Yamaç'a Kulkan'ın yaptıklarını öğrenen Vartolu, Efsun ve Kulkan'ın peşine düşer. Durumu öğrenen Amca'nın hamlesi Çukur'un İdris Babası'ndan sonra Sultan Annesi'ni de kaybetmesiyle Çukur yetim kalıyor. Çukur 22 Şubat Pazartesi akşamı saat 21:00'da Show TV ekranlarında olacak. İşte Çukur Son fragmanları ve merak edilenler

Çukur 117. yeni bölüm 2. fragmanı yayınladı mı? Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 117. yeni bölümüyle 22 Şubat Pazartesi 21:00'da Show TV'de.

ÇUKUR 117. YENİ BÖLÜM ÖZETİ:  

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenen Amca kendi kozunu kullanarak herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak. Çukur’da olanları kendi gözleriyle gören Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek.

Yamaç, duygu dolu anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime şahit olacak. Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek.Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek. Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.
YORUMLAR

  • 0 Yorum