Çukur 104.Bölüm 2. Fragmanı Halil İbrahim bakın kim çıkıyor

SHOW TV ekranlarının sevilen reyting rekortmeni Çukur'un 104. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Çukur'un 23 Kasım Pazartesi akşamı saat 21.00 izleyicileriyle olacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Çukur 104. yeni bölüm 3.fragmanı (4. sezon 14. bölüm) yayınlandı. Çukur'un 23 Kasım 2020 Pazartesi akşamı Show TV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, İrem Sak, Necip Memili ve Perihan Savaş'ın yer aldığı Çukur'un 104. yeni bölümü bu akşam var mı? Peki Çukur, Meke ölecek mi, evine geri dönen Yamaç, Cengiz Erdenet'in emrini hiçe sayarak Sefa'yı öldürüyor. Cengiz Erdenet'in Yamaç'a işkence ederken ''Seni yok edenin kim olduğunu unutma, cehennemde anlatırsın'' sözleri Yamaç'ın işkenceden nasıl kurtulacağı ve merak edilen soruların cevabı dizinin 23 Kasım Pazartesi akşamı saat 21:00'da olacak olan dizinin yeni bölümünde olacak. İşte Çukur Son fragmanları ve merak edilenler

[ilgili-video=330]

DİP NOT: Halil İbrahim bu bölümde ortaya çıkacak veya 105.bölümde Yamaç'ı işkenceden kurtatacak.


Çukur 104.yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 104. yeni bölümüyle 23 Kasım Pazartesi 21:00'da Show TV'de.

[ilgili-video=326]

[ilgili-galeri=2046]

[ilgili-galeri=2045]

ÇUKUR 104. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cengiz Erdenet’e büyük bir rest çeken Yamaç’ın bir sonraki hamlesi heyecanla beklenecek. Cengiz ve Çağatay Yamaç’ı yıldırmak için ellerinden geleni yaparken Yamaç’ın önceden kurduğu bir planla işler bekledikleri gibi gitmeyecek.Çağatay, Yamaç cephesinde kaybederken Cumali’ye karşı mücadelesinde elindeki büyük kozları kullanarak Çukur’a büyük bir tehdit savuracak. Yamaç’ın eve dönüşüyle duygusal anlar yaşanırken, içlerinden birinin sonunun giderek yaklaştığını kimse fark etmeyecek

Çukur'un genel konusu: İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Etiketler: çukur, show tv, fragman