Çocukluk dizisi ne zaman başlayacak, hangi gün saat kaçta? FOX TV açıklaması

FOX TV'nin yeni sezon dizisi Çocukluk fragmanlarıyla tepki ve dikkat çekti. Çocukluk'un yeni bölümü ne zaman, saat kaçta hangi gün yayınlanacağı ise merak konusu oldu. Peki ismi aniden Kimsesizler'den Çocukluk dizi hangi gün saat kaçta, tekrar bölümleri hangi günler, yeni bölüm fragmanları ile ilgili bilgiler haberimizde

Çocukluk dizisi ne zaman başlayacak, hangi gün saat kaçta? FOX TV açıklaması
Editör: admin
01 Ekim 2020 - 12:02 - Güncelleme: 08 Ekim 2020 - 20:19

FOX TV ekranlarının Kimsesizler dizisinin ilk bölümü ne zaman?:  Kimsesizler'in yayın günü  Cuma 9 Ekim 2020'de hayranlarıyla buluşacak. 

KİMSESİZLER YENİ BÖLÜM FRAGMANINI BURAYA DOKUNARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

Çocukluk dizisinin başrolleri kim? Başrollerinde Beren Gökyıldız, Burcu Özberk ve Erdal Beşikçioğlu gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Kimsesizler bu hafta yayınlanacak mı?

Çocukluk dizisinin konusu: Tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi'ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. 

Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep'in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir. 

Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları