En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Cinsiyet değiştirmişti; Neslihan Doğrusöz'den yatakta üstsüz paylaşım

Medya 07.01.2020, 23:08
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz, Sevda Demirel ile evlilik kararı almanın sosyal medya hesabından yatakta beraber paylaşım yaptı.

İşte Benim Stilim yarışmasında tanınmanın ardından ameliyatsız cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ile Sevda Demirel'in aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. İkili, evlilik kararı aldıklarını açıklamanın hemen ardından beraber yataktan video paylaştı. 

Dünden beri Sevda Demirel ile birçok anını sosyal medya hesabı Instagram'dan paylaşan Neslihan Doğrusöz, bu sefer hayranlarını şaşırttı. 

Dünden buna Sevda Demirel ile olan anlarını paylaşan Doğrusöz, son olarak bir yatak videosunu yayınladı. Instagram hesabının hikaye kısmından video atan Doğrusöz, birlikte yattığı Demirel'e kahvaltı yapmak istediğini söylüyor.

Demirel ise sevgilisine "Acıktın mı ooo bebeğim" diyerek karşılık veriyor. Doğrusöz bu anların videosunu Demirel'i etiketleyerek takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Dün sevgilisiyle hastane çıkışında görüntülenen Sevda Demirel, evliliğe yeşil ışık yakarak"Türk halkının ne gördüğü umurumda değil. Bugüne kadar Türk halkı birçok şeyi tolere etti. Selin Ciğerci de evlendi, biz yuva kurmak istiyoruz" demişti.

Uçankuş mikrofonlarına konuşarak ilişkisinden ve Doğrusöz'e nasıl aşık olduğunda bahseden Sevda Demirel, "Ben Doruk'un bir tane fotoğrafına aşık oldum. Fakat aşkımı ona hissettiremedim. Ben ilk defa böyle bir şey hissettim. Acayip bir enerjisi var ve çok yakışıklı" şeklinde konuştu.

Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan ikilinin birliktelikleri önceki akşam Harbiye'deki bir mağazadan çıkarken yakalanmalarıyla ortaya çıkmıştı. El ele görüntülenen ikili, flaşların patlamasıyla kısa bir panik yaşasa da sonrasında rahat tavırlarıyla dikkat çekmişti.

El ele yakalanmanın ardından ise ismini cinsiyetiyle beraber adını Doruk yapan Neslihan, Instagram hesabından yemek yaparken Demirel'in dans ettiği anları paylaşmıştı. Doğrusöz, paylaşıma Demirel'i etiketlerken kırmızı kalp koymayı da ihmal etmemişti.

Peki, Neslihan Doğrusöz kimdir? Nasıl cinsiyet değiştirdi?

Neslihan Doğrusöz, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Geçtiğimiz yıllarda katıldığı İşte Benim İsimli yarışmada, dahil olduğu ilk gün jüri üyelerinden tam not alan ve hayatına dair söyledikleriyle iddialı bir rakip imajı çizen Neslihan Doğrusöz, reklam çekimlerinde, moda ve kapak çekimlerinde styling danışmanlığı yapıyor.

2005 yılından bugüne moda dünyasının içerisinde yer alan Neslihan Doğrusöz, Marie Claire, Elle, Vogue gibi birçok önemli dergide görev aldı. 

Neslihan Doğrusöz, geçtiğimiz yıl aldığı bir kararla cinsiyet değiştirmeye karar vermiş, bir dizi operasyon geçirerek ismini de Doruk olarak değiştirmişti.

Doğrusöz, 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu olan Büşra Eyen ile sevgiliydi. Doğrusöz'ün yaşadığı süreçte en büyük destekçisi Eyen idi. Ancak ikili ayrılık kararı almıştı. 

Katıldığı bir programda cinsel yönelimiyle ilgili açıklamalar yapan Neslihan Doğrusöz, şunları söylemişti:

Hep erkek hissettim: ''Küçüklüğümden beri kendimi hep erkek hissettim. Ablalarımın yataklarının başında Tarkan'ın posteri varken benim Ahu Tuğba ve Hülya Avşar'ın posterleri vardı.

Özenirdim: ''Bir kız arkadaşım vardı ama ailelerimiz bilmediği için yan yanayken kanka gibi takılıyorduk. El ele gezen çiftlere çok özenirdim.''

Bakireyim: ''Hiçbir erkek arkadaşım olmadı. Süreçten önce de bakireydim. Değişimde önce erkeklerden bir teklif geldiğinde direk 'Sen gaysin herhalde, erkeklerden hoşlanıyorsun' diyordum.''

Erkeklerden hoşlanmadım: ''Bana yürüyen erkeklerle her seferinde kankaya bağlıyorduk olayı. Ama hiçbir zaman bir erkekten hoşlanmadım.''

Lezbiyen değilim: ''Ailecek bir Neslihan'ı zorladık. Göğüslerim zaten çok küçüktü şimdi aldırdım. Bir yıllık bir ilişkim var hayatımda kendimi hiç lezbiyen gibi görmedim hep erkek olarak gördüm.''

Sakal ektirdi: ''Erkeklik hormonu için testosteron kullanıyorum. Bu da sinir yapan bir şey. Vücudum da spor yaptığım için değişiyor. Sakal eklettirirken çok acı çektim. 11 saat sürdü. İşlem sırasında uyuşturulduğu için o an acı hissetmedim. Aynaya baktığım sırada Neslihan'la vedalaştığım için ağladım.''

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Yorumlar (0)