Cam Tavanlar ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Cam Tavanlar hangi gün? Show TV açıklaması

Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmak için gün sayan yeni dizi Cam Tavanlar, başarılı oyuncularıyla ilgi odağı oldu. Cam Tavanlar hangi gün, saat kaçta başlayacak? Peki Cam Tavanlar konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Show TV açıklamasıyla Cam Tavanlar yayın tarihi...

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmak için gün sayan yeni dizi Cam Tavanlar bu yaza damgasını vuracak diziler arasındaki yerini almaya hazırlanıyor. Başrollerinde sevilen isimlerin yer aldığı dizi Cam Tavanlar büyük merak uyandırdı. Tanıtım filmlerinin yayınlanmasının ardından izleyiciler tarafından dizinin yayın günü ve saati merak edilip araştırılıyor. Peki Cam Tavanlar ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? Saat kaçta izleyici karşısına çıkacak? Konusu ve oyuncu kadrosuyla yeni dizi Cam Tavanlar hakkında bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

CAM TAVANLAR HANGİ GÜN SAAT KAÇTA?

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Ömer Özgüner'in üstlendiği, Ojo Pictures imzalı yeni dizi Cam Tavanlar'ın ne zaman başlayacağı merak edilirken Show TV'den de beklenen açıklama geldi. Başrollerinde Bensu Soral ve Kubilay Aka'nın yer aldığı Cam Tavanlar, 9 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV'de ilk bölümüyle başlıyor.

CAM TAVANLAR OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Romantik yaz dizileri arasındaki yerini almaya hazırlanan Cam Tavanlar'ın oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Cam Tavanlar oyuncu kadrosunda; Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı ile Cevdet Arıcılar gibi önemli isimler yer alırken dizinin başrollerini ise Bensu Soral ve Kubilay Aka paylaşıyor.

CAM TAVANLAR KONUSU

Yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu ise Meriç Acemi'nin yazdığı Cam Tavanlar dizisi, Leyla ile Cem’in iş hayatlarındaki büyük rekabeti sırasında yaşadıkları aşkı konu alıyor. İş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla (Bensu Soral) ile prestijli bir aileden gelerek her istediğini kolaylıkla elde eden, sırf erkek olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem’in (Kubilay Aka) tatlı, sert yarışı; intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılıyor.