Bülent Emrah Parlak şiddet iddialarına ilk kez yanıt verdi!

BloombergHT'de yayınlanan Aslı Safak'la İşin Aslı programına konuk olan Bülent Emrah Parlak şiddet iddialarına ilk kez yanıt verdi. Parlak, hakkında çıkan “eşine psikolojik ve ekonomik şiddet uyguladı” iddiaları ile ilgili ilk kez konuştu.

Bülent Emrah Parlak şiddet iddialarına ilk kez yanıt verdi!
BloombergHT'de yayınlanan Aslı Safak'la İşin Aslı programının son bölüm konuğu ünlü oyuncu Bülent Emrah Parlak oldu. Parlak, hakkında çıkan “eşine psikolojik ve ekonomik şiddet uyguladı” iddialarına ilk kez yanıt verdi.

İddialar, Bülent Emrah Parlak’ın 2015 yılında evlendiği ve geçtiğimiz yaz boşandığı, kızının annesi Burcu Gönder’e psikolojik ve ekonomik şiddet uyguladığı yönündeydi.
'Hiç konuşmadım, ilk kez açıklıyorum'

Ünlü oyuncu bugüne kadar sessizliğini korumuş ve bu konuda hiçbir açıklama yapmamıştı. Aslı Şafak’ın “En son neye boşverdiniz?” sorusu üzerine Parlak, hayatında haklı olduğunu bildiği konularda gereksiz üzülmeyi bıraktığını söyledi.

'İftiraya uğradım'

Bülent Emrah Parlak şiddet iddiaları için ise, “iftira atıldı. Çevrem de şok oldu kimse inanmadı. eşim de çıkıp yalanladı fakat yine de haberlere devam ettiler.” dedi.