Bozkır Arslanı Celaleddin 1.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. 21 Mayıs yeni bölüm özeti

Bozkır Arslanı Celaleddin 1.Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı. ATV'nin sosyal medyada tepki çeken dizisi Akıncı'nın yerine 21 Mayıs Cuma akşamı atv ekranlarında 1. bölümüyle buluşacak olan Bozkır Aslanı Celaleddin'in yayınlacak olan 1.bölümünde neler yaşanacak? İşte Bozkır Arslanı yeni bölüm özeti

Sitene Ekle

ATV ekranlarında yayınlanacak olan merakla beklenen Bozkır Arslanı Celaleddin'in 1.bölüm 3.fragmanı yayınlandı. Bozkır Arslanı Celaleddin 21 Mayıs Cuma 1.bölümüyle saat 20:00'da atv'de

Celaleddin Harzezmşah'ın hikayesini anlatan "Bozkır Arslanı Celaleddin" dizisi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Genel yönetmenliğini Metin Günay, yönetmenliğini ise Nurgissa Almurat'ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Cemal Hünal, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva ve Sezgin Erdemir gibi isimler yer alıyor.

YENİ BÖLÜM ÖZETİCengiz Han'ın "Keşke böyle bir oğlum olsaydı" diyerek saygısını dile getirdiği tek hükümdar olan, cesaretin ete kemiğe büründüğü, onurlu savaşçı Celaleddin Harzemşah'ın efsanevi hikayesinin anlatıldığı "Bozkır Arslanı Celaleddin'' 21 Mayıs'ta atv ekranlarında olacak.

İslam dünyasını içine sürüklendiği büyük bir iç savaş ve kaostan çıkarıp birleştirmeye çalışan, dünyayı kasıp kavuran Moğollara ilk mağlubiyeti tattıran ve onların yenilmezlik efsanesini yerle bir eden "Bozkır Arslanı Celaleddin"in hikayesini anlatan dizinin yapım ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ üstlendi

Bozkır Arslanı Celaleddin ne zaman başlayacak?

Türk-Özbek ortak yapımı olan ve Celaleddin Haremmşah'ın hikayesini anlatan "Bozkır Arslanı Celaleddin" dizisi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Genel yönetmenliğini Metin Günay, yönetmenliğini ise Nurgissa Almurat'ın üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Cemal Hünal, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva ve Sezgin Erdemir gibi isimler yer alıyor. Merakla beklenen dizi yakında başlayacak.

Bozkır Arslanı Celaleddin hangi gün, saat kaçta?: Dizinin birinci bölümü bu hafta sezon finali yapan Akıncı'nın yerine aynı gün aynı saatte atv'de. Bozkır Aslanı Celaleddin ilk bölümüyle 21 Mayıs 2021'de 20:00'da atv'de izleyeciyle buluşacak.

 BOZKIR ARSLANI CELALEDDİN FRAGMANLARI İÇİN BURAYA DOKUNUN

Bozkır Arslanı Celaleddin'in konusu ne?

Dünyayı kasıp kavuran Moğollara ilk mağlubiyeti tattıran ve onların yenilmezlik efsanesini yerle bir eden Celaleddin Harzemşah'ın hikayesini anlatan yapım, ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yapımı ve tasarımı Mehmet Bozdağ'a ait olan dizinin sanat yönetmenliğini Reza Himmeti, görüntü yönetmenliğini ise Efe Kubilay üstleniyor.

Özbekistan'da büyük ilgi uyandıran uluslararası projenin, Türkiye'nin yanı sıra birçok ülkede yayınlanması planlanıyor.

Bozkır Arslanı Celaleddin Oyuncu kadrosu;  Emre Kıvılcım, Cemal Hünal, Levent Özdilek, Ali Sinan Demir, Kaan Yalçın, Oğuzhan Yarımay, Alisher Uzoqov, Javohir Zokirov, Yulduz Rajabova, Shahzoda Matchanova, Ege Atabek Uymaz gibi ünlü isimler yer alıyor