Benim Adım Melek 66.Bölüm 2. Fragmanı 19 Mayıs Final Bölüm Özeti

Benim Adım Melek 66.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek'in 19 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı TRT ! ekranlarında yayınlanacak olan final bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

Benim Adım Melek 66.Bölüm Fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranlarının beğeniyle seyredilen Benim Adım Melek dizisinin final bölümü 5 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20:00 TRT'de

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı?

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Alpay’n ölümünden sonra Defne ve Kerem, ne hissedeceğini bilemez bir haldedir. Babalarına olan öfkeleri onun ölümü ile sönmüştür… Küçül Seyitali olan bitenden habersizdir.

Alpay’ın cenazesini kaldırmak onca şey sonrasında yine Karadağlara düşecektir. Ama bu cenazeye sürpriz bir cenaze daha eklenecektir. Melek ve Halil, Alpay’ın ölümünden sonra Kenan’ın peşine düşer. Funda ise panik haldedir. Mektupları öğrenen Kenan, onun da peşindedir.

Otelden atılan Funda beş kuruş parasız sokaklarda kalır. Bir yandan da hayatının tehlikede olduğunu düşünen Funda’nın yardımına yine Halil ve Melek koşar ve Funda’yı locada saklarlar. Halbuki Kenan çoktan hayatına kıymıştır. Kenan’ın intiharını kimse hala bilmemektedir.

Polisler her yerde Kenan’ı ararken oğlunun yanında yatan cansız bedenini nasıl keşfedecekler?

Vildan’ın mektuplardan haberi olmadığı ortaya çıkmıştır. Ömer ve Zümrüt bunu öğrenince ne yapacak? Vildan, Ömer ve Zümrüt’ü affedecek mi?

Vildan’ın mektuplardan haberi olmadığı nasıl ortaya çıkacak? Kenan’ın arkasında bıraktığı izler 15 yıl sonrasını nasıl etkileyecek? Melek tamamen iyileşecek mi?