Bebeğini boğarak öldürmüş! Ankara'da yaşanan vahşet kan dondurdu!

Ankara'da, tutuklanan Özlem K.'nın 7 aylık Güneş bebeği battaniye ile boğarak öldürdüğü ortaya çıktı. Özlem K.'nın psikolojik sorunları olduğu ileri sürülürken sorgusunda herşeyi itiraf etti.

Bebeğini boğarak öldürmüş! Ankara'da yaşanan vahşet kan dondurdu!

Ankara'dan gelen korkunç habere göre anne Özlem K., 7 aylık kızı Güneş'in nefes alamadığını söyleyerek komşulardan yardım isteyince Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen Güneş bebek, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Güneş bebeğin ölümü şüpheli bulununca Özlem K. polis tarafından gözaltına alınarak sorgulandı.

Battaniye ile boğmuş
Anne Özlem K.'nın psikolojik sorunları olduğu iddia edildi. İfadesinde bebeği battaniye ile boğduğunu itiraf eden Özlem K., battaniyeyi açtığında bebeğin nefes alamadığını ve renginin sarardığını söyledi. İlaç kullandığını ve son dönemde ilaçlarını almadığını dile getiren Özlem K., yakınlarının bebeğini bir başkasına vereceklerini söylemeleri üzerine olayı gerçekleştirdiğini söyledi.

İstemediği için öldürmüş!
Emniyetteki işlemlerinin tamamlanması üzerine adliyeye sevk edilen Özlem K., hakim karşısında verdiği ifadede ise bebeği istemediği için öldürdüğünü itiraf etti. Özlem K., 'alt soyu kasten öldürme' suçundan tutuklandı.

Etiketler: ankara, ankara cinayet, bebek