Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı ve özeti 13. son bölüm tek part izleme

Bay Yanlış dizisi 14. yeni bölümüyle 2 Ekim 2020 Cuma akşamı FOX TV'de olacak olan Bay Yanlış'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Editör: admin
25 Eylül 2020 - 23:26 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 11:39

Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Bay Yanlış'ın 2 Ekim 2020 Cuma akşamı FOX TV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Bay Yanlış 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Bay Yanlış 14. yeni bölüm fragmanı heniz yayınlandı. Bay Yanlış 13. son bölüm özeti:  Karşılarında polisleri gören Ezgi ve Özgür şok olurlar. Tolga’nın Ezgi’den şikâyetçi olduğunu düşünen Özgür deliye döner. Hep birlikte karakola gitmek zorunda kalırlar. İfadesi alınan Ezgi serbest kalsa da bu işin peşini bırakmazlar ve Ezgi’nin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırlar. Tüm zorluklara karşı, Özgür ve Ezgi için en önemli şey birbirlerine duydukları aşktır. Fakat Tolga’nın ve Serdar’ın onları rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Bu arada Ezgi, Cansu için sürpriz bir bekarlığa veda partisi hazırlamıştır. Cansu çok mutlu olur, kızlar aralarında eğlenir. Emre de boş durmaz ve Levent için hazırladığı bir sürpriz vardır. Ama bu sürpriz kızların pek hoşuna gitmeyecektir.

Bay Yanlış'ın konusu ne: Özgür, zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran bar sahibidir. Ezgi ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum