Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 31.Bölüm 2. Fragmanı Oruç Reis ve İlyas öldü mü?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin 31. bölümü 19 Mayıs Perşembe akşamı saat 21.00'da TRT'de yayınlanacak olan bölümün 2. fragmanı nefes kesti.

Sitene Ekle

*TRT 1 ekranlarında beğeniyle izlenen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin 31. bölümü 19 Mayıs Perşembe akşamı saat 21.00'da TRT'de yayınlanacak olan bölümde Oruç Reis ve İlyas'ın ölüp ölmediği merak konusu oldu. Peki İlyas öldü mü, 31.bölüm fragmanı yayınlandı mı? detaylar haberimizde

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve UlaşTunaAstepe gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Barbaroslar Akdenizin Kılıcı bu hafta yayınlanacak mı?

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI 31.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?: TRT'nin sevilen fenomen dizisi Barbaroslar Akdenizin Kılıcı 31.bölüm fragmanı yayınlandı.  BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

SON BÖLÜM ÖZETİ
 

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Esir alınan Hüma, Esma, Isabel ve Meryem'i kurtarmak için gizlice Cicel'e sızan Hızır, Piri ve İlyas, Don Diego'nun baskınıyla yakalanmışlardı.

Don Diego'nun bu baskınını bozan ise Selim Tumi'nin Don Diego'ya göndermek üzere yola çıkardığı Müslüman köleleri kurtarıp onların kafeslerine saklanarak Cicel'e girmeyi başaran Oruç, Murad ve leventler olmuştu. Aralarında başlayan saldırıda Hüma, Isabel, Meryem ve Esma kurtulabilecek midir?

Pedro, aşık olduğu Meryem'i elinden kaçırmamak için ne yapacaktır? Meryem'i kurtarmak için öne atılan kişi kim olacaktır? Oruç ve Hızır nasıl bir kayıp yaşayacaktır? Kölelerinin Oruç tarafından kaçırıldığını duyan Selim Tumi intikamını nasıl alacaktır? Oruç ve Hızır'ın Don Diego'ya ödeteceği bedel ne olacaktır?