Bambaşka Biri Ekrem kimdir, gerçek adı ne? Bambaşka Biri Ekrem'i kim oynuyor?

Bambaşka Biri dizisinde Leyla’nın babası Ekrem Gediz karakterini canlandıran Muttalip Müjdeci, Yozgatlı bir oyuncudur. Tiyatro, sinema ve televizyon dünyasında pek çok başarılı işe imza atan Müjdeci, son olarak Bambaşka Biri dizisinde izleyiciyle buluşuyor. Peki, Muttalip Müjdeci kimdir? İşte, Muttalip Müjdeci’nin hayatı ve oynadığı yapımlar hakkında merak edilenler…

Bambaşka Biri Ekrem kimdir, gerçek adı ne? Bambaşka Biri Ekrem'i kim oynuyor?

FOX’un yeni dizisi Bambaşka Biri, 4 Ekim Pazartesi akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz yer alıyor. Muttalip Müjdeci , Ekrem Gediz karakterini canlandırıyor. Peki, Muttalip Müjdeci kimdir? İşte Muttalip Müjdeci'nin biyografisi.

Burak Deniz’in başrolünü Hande Erçel ile paylaştığı dizinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yaparken, senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alıyor. 

BAMBAŞKA BİRİ EKREM GEDİZİ KİM CANLANDIRMAKTADIR?

Bambaşka Biri dizisinde Ekrem Gediz'i Muttalip Müjdeci canlandırmaktadır. Bambaşka Biri dizisinde Leyla’nın babası Ekrem Gediz’i canlandırmaktadır. Ekrem, geçmişi sisli, gizemli ve karanlık bir karakterdir.  Leyla ile arasında büyük bir kopukluk vardır. Leyla’nın hayatına yeniden girmeye çalışırken pek çok sır ortaya çıkacaktır.

Bambaşka Biri Ekrem kimdir, gerçek adı ne? Bambaşka Biri Ekrem'i kim oynuyor? - Resim : 1

BAMBAŞKA BİRİ MUTTALİP MÜJDECİ KİMDİR?

Muttalip Müjdeci, 1972 yılında Yozgat’ın Yerköy ilçesinde doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini Yerköy’de tamamladıktan sonra Ankara’ya taşındı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim gördü. 1995 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından çeşitli tiyatro topluluklarında oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı. Aynı zamanda kısa ve uzun metrajlı filmler için senaryo yazdı.

Çukur, Alef, Uyanış: Büyük Selçuklu Gibi Popüler Dizilerde Rol Aldı.Bambaşka Biri Ekrem kimdir, gerçek adı ne? Bambaşka Biri Ekrem'i kim oynuyor? - Resim : 2

Muttalip Müjdeci, tiyatronun yanı sıra sinema ve televizyon dünyasında da kendini gösterdi. 2004 yılında ilk uzun metrajlı filmi olan "Kara Köpekler Havlarken"i yönetti. Bu filmle 2005 Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’nü kazandı. 2014 yılında ikinci uzun metrajlı filmi olan "Sivas"ı yönetti. Bu filmle 71. Venedik Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’nü aldı.