Baht Oyunu hangi gün saat kaçta? Baht Oyunu konusu ve oyuncuları Kanal D'den açıklama

Yeni dizi Baht Oyunu, Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu yaza damgasını vurmaya hazırlanan Baht Oyunu'nun hangi gün, saat kaçta başlayacağı merak ediliyor. Peki Baht Oyunu konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte dizinin yayın günü ve saati hakkında detaylar...

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizi Baht Oyunu bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Tanıtım filmlerinin yayınlanmasının ardından izleyiciler tarafından dizinin yayın günü ve saati merak edilip araştırılıyor. Peki Baht Oyunu ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? Saat kaçta izleyici karşısına çıkacak? Konusu ve oyuncu kadrosuyla yeni dizi Baht Oyunu hakkında bütün detaylar haberimizin devamında...

BAHT OYUNU HANGİ GÜN SAAT KAÇTA?

Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği ARC Film imzalı yeni dizi Baht Oyunu'nun ne zaman başlayacağı merak edilirken Kanal D'den de açıklama geldi. Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in yer aldığı Baht Oyunu, 15 Haziran Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.

BAHT OYUNU OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yaz dizileri arasındaki yerini almaya hazırlanan Baht Oyunu'nun oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Baht Oyunu oyuncu kadrosunda; İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli gibi önemli isimler yer alırken dizinin başrollerini ise Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel paylaşıyor.

BAHT OYUNU KONUSU

Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturduğu, senaryosunu ise Erkan Birgören ve Tuna Kıygı yazdığı Baht Oyunu dizisi bir aşk hikayesini konu alıyor. Romantik komedi türünde olan dizide aşkı ve inancı arasında sıkışıp kalan Ada’nın eğlenceli hikayesi ekranlara yansıtılacak.

İlk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın evlilik hayalleri vardır ve aşık olduğu patronuyla evlenmek için hayal kurmaktadır.