Aziz Yıldırım: İkinci Olduk Bunlar Eğleniyor, Biz Evden Çıkamazdık

Fenerbahçe Başkan adayı Aziz Yıldırım, Eyüp Fenerbahçeliler Derneği'nde düzenlenen buluşmada kongre üyeleriyle bir araya geldi. Burada önemli açıklamalarda bulunan Yıldırım, mevcut mevcut yönetimi eleştirerek, “Biz ikinci olduk bunlar gece eğleniyor. Biz ikinci olduğumuzda kafamızı yorgana sokup evden çıkmıyorduk.” dedi.

Aziz Yıldırım: İkinci Olduk Bunlar Eğleniyor, Biz Evden Çıkamazdık

Fenerbahçe Başkan Adayı ve eski başkanı Aziz Yıldırım, İstanbul'da Eyüp Fenerbahçeliler Derneği'nde kongre üyeleriyle bir araya geldi. Bu buluşmada Yıldırım, kulübün mevcut yönetimi ve takımın durumu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yönetim listesinde yer alan bazı isimlerinde yer aldığı toplantıda konuşan Aziz Yıldırım, “Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim.” dedi. Yıldırım ayrıca seçim vaadi olan Jose Mourinho ile hafta sonu bir kez daha görüşeceğini belirtti.

Aziz Yıldırım özetle şunları söyledi:

Fenerbahçe’yi Şampiyon Yapmak İçin Geliyorum

“Kaliteli ve herkesin tanıdığı oyuncuları alacağım. Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim. Ben başkanlık yapmak için gelmiyorum Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak için geliyorum.

Hafta Sonu Gidiyorum, Mourinho’yu Getireceğiz

Mourinho’yu getireceğiz dedik. İnşallah hafta sonu gidiyorum, görüşeceğiz ve getireceğiz.

Biz İkinci Olduğumuzda Evden Çıkmıyorduk

Dün akşamki sevinç beni üzdü. Biz ikinci olduk bunlar gece eğleniyor. Biz ikinci olduğumuzda kafamızı yorgana sokup evden çıkmıyorduk. Biz Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız. Şampiyon olma mecburiyetindeyiz. Ben olduğum sürece bizi şampiyon yapmazlar diyen bir başkan adayının aday olmaması lazım. 60 bin üye var gelin bu kulübe sahip çıkın.”