- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Aşk-ı Memnu'da Bihter ve Behlül uçurumun kenarında

Kanal D’nin başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Nebahat Çehre’nin oynadıkları, Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eserinden uyarlanan dizisi “Aşk-ı Memnu”nun bu bölümünde; Nihal’e yakalanma korkusuyla panik içinde olan Bihter ve Behlül, adeta uçurumun kenarına geliyor.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Aşk-ı Memnu'da Bihter ve Behlül uçurumun kenarında
Editör: admin
02 Haziran 2020 - 14:51

Behlül’ün gizli sığınağını bulan Nihal kapıyı çaldığında Bihter büyük bir panik yaşar. Bu tehlikeyi nasıl savuşturacaklarını bilemeyen Behlül ve Bihter için korku dolu dakikalar başlar.


Şimdi aşılması gereken çok büyük bir engelle karşı karşıyadırlar. Uçurumun kenarından dönen aşıklar için her şey daha da zorlaşmaya başlar. Behlül ve Nihal’in arasında oluşan gizli ortaklık, Firdevs Hanım’la Matmazelin gözünden kaçmaz.

Mecburen eve dönen Behlül meraklı gözlerin üzerinde olduğunu bilmektedir. Kendisiyle büyük bir hesaplaşmaya giren Adnan Bey ise Bihter’le arasındaki mesafenin giderek açıldığının farkındadır. Adnan Bey’in soru işaretleri daha da netleşmeye başlar.


Behlül’le yollarının tamamen ayrıldığını düşünen Elif’in çılgınlığı Bihter’in yeni kararlar almasında etkili olur. Gerçeğe doğru uzanan dönemeçli yol, Bihter için daha büyük tehlikelerle doludur.

Yayın Tarihi : 04 Haziran Perşembe /2020 Yayın Saati : 10.45

 
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum