En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Arka Sokaklar'dan 14 Şubat Sevgililer Günü Özel Fragmanı

Dizi 10.02.2020, 18:10

Arka Sokaklar dizisi 542. yeni bölümüyle 14 Şubat 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olacak. Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

14 Şubat'ta  Kanal D'de yayınlacak Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde neler olacak? Arka Sokaklar 14 Şubat 2020 Cuma akşamı Kanal D'de...

Arka Sokaklar 542. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar'dan Sevgililer Günü Özel Fragmanı izleyenlere duygu dolu anlar yaşandı

KANAL D ekranlarında yayınlanan ve sevilen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 14 Şubat Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan ünlü oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar 542.yeni bölüm özeti:  Rıza Baba istifa etmeye karar verince ekip toplu olarak istifa ediyor!

Rıza Baba Nevres yüzünden istifa dilekçesini vermeye karar verir. Bu duruma daha fazla dayanamamaktadır.

Ancak ekibin Rıza Baba'yı bırakmaya niyeti yoktur. Mesut önderliğinde herkes istifa dilekçesini verir. Rıza Baba şaşırmıştır. 

Rıza Baba ne karar verecek?

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 14 Şubat Cuma 20.00'da Kanal D'de!

Arka Sokaklar'ın genel konusu: Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Yorumlar (0)