Arka Sokaklar 592. Bölüm Fragmanı yayınladı Arka Sokaklar 591. son bölüm Puhu TV, YouTube ve Kanal D'den izleme

Arka Sokaklar 592. Bölüm Fragmanı yayınladı Kanal D'nin sosyal medyada en çok konuşulan en uzuklu dizisi Arka Sokaklar'ın 4 Haziran 2021 Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak? Arka Sokaklar 592. son bölüm Puhu TV, YouTube ve Kanal D'den izle

Arka Sokaklar 592.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Arka Sokaklar, 592. yeni bölüm  fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 4 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle hayranlarıyla bulaşacak olan Arka Sokaklar'ın 592.tanıtımında neler yaşanıyor?

Arka Sokaklar 592. yeni yeni bölümü 4 Haziran Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle Kanal D ekranlarında izleyeciyle buluşacak.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

 Arka Sokaklar 592.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Kanal D'nin en uzuklu polisiye-aksiyon dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı BURAYA DOKUNARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

Arka Sokaklar Puhu TV, Netflix, YouTube ve Kanal D'den tek parça nasıl izlenir?: Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar Puhu TV, Netflix ve YouTube'den yayınlanmamaktadır.

KANAL D'DEN SON BÖLÜMÜ TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Ezgi ve Cemal çapraz ateşin ortasında savunmasız kalıyorlar!

Ezgi ve  Cemal pusuya düşürülüyor. Çapraz ateşin ortasında kalan polislerimiz canhıraş bir şekilde çatışıyor. Bu sırada Ezgi vuruluyor.

Aycan, Engin ve Başak'ın evine yerleştirdiği bakıcıya emirlerini veriyor. Onların konuşmasını ise, Başak duyuyor. Ali ise, aldığı korona ilaçlarının etkisiyle Pınar'a fiziki şiddet uyguluyor.

Bunu duyan Rıza Baba, onu evden kovuyor. Savcı Faruk, Giray Pamiroğlu Dosyasını tekrardan açıyor. Zeliş'i ifade için savcılığa çağırıyor.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 21 Mayıs Cuma 20.00'da Kanal D'de!