Arka Sokaklar 559. yeni bölüm fragmanı ve özeti 2 Ekim

Arka Sokaklar 559. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Arka Sokaklar'ın 2 Ekim 2020 Cuma akşamı Kanal D'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Arka Sokaklar 559. yeni bölüm fragmanı ve özeti 2 Ekim
Editör: admin
25 Eylül 2020 - 23:41 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 00:42

Arka Sokaklar dizisi 559. yeni bölümüyle 2 Ekim 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olaca olan Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

KANAL D ekranlarında sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 18 Eylül Cuma günü sizlerle..

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Arka Sokaklar bu hafta yayınlanacak mı?

Arka Sokaklar 559. Yeni Bölüm Özeti!  Arka Sokaklar 559. Bölüm Fragmanı yayında! Nikah öncesi Mesut ve Selin'i sinirlendiren şey ne?

Ekip, kayıp bir kızın peşine düşer. Ancak bu durumun arkasında bambaşka bir kötülük çıkar. Cesetler ile karşılaşan ekip, bir seri katilin peşinde olduklarını anlar.

Mesut ve Selin nikahları yaklaşırken oldukça heyecanlıdır. Ancak nikahtan 2 gün önce öğrendikleri bir gerçek ikisine de şoke eder.

Engin ise aşk sarhoşudur. Yeni ilişkisini artık herkese duyuracaktır.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00'da Kanal D'de!

Arka Sokaklar 559. Yeni Bölüm Fragmanı mı yayınlandı mı: Arka Sokaklar'ın 559.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlandı

Arka Sokaklar'ın konusu ne: Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum