- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Arka Sokaklar 555. Bölüm Fragmanı Hüsnü Komiser Geri Dönüyor 5 Haziran Cuma

Arka Sokaklar 555. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar'ın  5 Haziran 2020 Cuma akşamı Kanal D'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? 

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Arka Sokaklar 555. Bölüm Fragmanı Hüsnü Komiser Geri Dönüyor 5 Haziran Cuma
Editör: admin
29 Mayıs 2020 - 23:28 - Güncelleme: 30 Mayıs 2020 - 00:27

Arka Sokaklar dizisi 555. yeni bölümüyle 5 Hazrian 2020 Cuma akşamı Kanal D'de olacak olan Arka Sokaklar'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?
 

Arka Sokaklar 555 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 554. Son Bölüm özeti!  Selin, genç bir kızın hazin sonu yüzünden öfkesini kontrol edememektedir!

Selin, Nazlı isimli bir kızın düştüğü durumdan dolayı çok üzgün ve öfkelidir. Kızın abisi, Nazlı'yı tecavüzcüsü Kudret'e satmıştır. Nazlı bu durumdan rahatsızdır ve karşı koymaktadır. Selin de, Nazlı'ya yardım etme çabasındadır; fakat Kudret, Nazlı'yı kontrol edebilmek için kıza uyuşturucu ilaçlar verir. Bu ilaçlar ise, Nazlı'nın bilincinin kapanmasına neden olur. Bu olayı öğrenen Selin kendisini tutamaz ve beylik tabancasını çıkartarak adamı vurmaya yeltenir. Onu bu kararından Mesut çevirmeye çalışır.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 5 Haziran Cuma 20.15'te Kanal D'de!Arka Sokaklar'ın konusu: Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan sivil bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır.

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum