Arka Sıradakiler dizisinin Gamze'si Sinem Öztürk'ten acı haber: Annesini kaybetti! Günler önce sevenlerinden yardım istemişti...

Bir döneme damgasını vuran gençlik dizisi Arka Sıradakiler ile büyük bir üne kavuşan sonrasında ise birçok projede boy gösteren ünlü oyuncu Sinem Öztürk Uslu, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda annesini kaybettiğini duyurdu. İşte Sinem Öztürk Uslu’nun yapmış olduğu paylaşıma ve annesinin rahatsızlığına ilişkin ayrıntılar…

Arka Sıradakiler dizisinin Gamze'si Sinem Öztürk'ten acı haber: Annesini kaybetti! Günler önce sevenlerinden yardım istemişti...

Bir süredir ekran önünde boy gösteren ünlü oyunculardan Sinem Öztürk Uslu, yıllar önce rol aldığı Arka Sıradakiler isimli dizide hayat verdiği Gamze karakteri ile hafızalara resmen kazındı. Diziden sonra birçok yeni yapımda yer almış olmasına rağmen Gamze karakteri ile tanınan Uslu, geçtiğimiz günlerde annesinin rahatsızlandığını duyurmuştu.

Sinem Öztürk Uslu, annesinin rahatsızlık haberinin üzerinden günler geçtikten sonra bir paylaşım daha yaparak annesinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

GÜNLER ÖNCE YARDIM İSTEMİŞTİ!

Geçtiğimiz günlerde aktif olarak kullanmış olduğu sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yapan ünlü oyuncu Sinem Öztürk Uslu, paylaşımında annesinin kansere yakalandığını duyurarak sosyal medya kullanıcılarında kötü haberi vermişti. Sinem Öztürk Uslu, paylaşımında annesi ile birlikte çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşarak şu notu düşmüştü: “Annem Ferhan Zuhal Öztürk, 8 aydır KMML (kemik iliğinin kan üretmemesi) tedavisi görüyordu. Ayda bir kere iğne ile yapılan tedavinin olumlu sonuç verdiği düşünülüyorken bir anda akut lösemi ismi verilen AML hastalığına evrildi. 3 gün boyunca süren bir yoğun bakım sürecinin ardından kemoterapiye başladık… İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde zorlu bir sürece girmiş olduk…”

BUGÜN ACI HABERİ DUYURDU!

Instagram hesabı üzerinden annesinin 8 aydır KMML hastalığı ile mücadele ettiğini ve tedavi kapsamında da ayda bir iğne ile müdahale ettiğini belirten Sinem Öztürk Uslu, tedavinin olumlu gidişatının bir anda bambaşka bir yöne evrildiğini ve annesine akut lösemi tanısının konduğunu duyurdu. Paylaşımının üzerinden henüz bir hafta geçmeden dün annesine ilişkin yeni bir paylaşımda daha yapan ünlü oyuncu Sinem Öztürk Uslu, annesinin vefat ettiğini açıkladı.

CENAZESİ BUGÜN KILINACAK!

Annesinin vefat haberini Instagram hesabı üzerinden sosyal medya kullanıcıları ve magazin gündemi ile paylaşan Sinem Öztürk Uslu, cenazenin bugün ikindi namazını müteakiben kaldırılacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, cenazenin Mudurnu’da toprağa verileceğini belirtti.

Çok Okunanlar