Arıza dizisi 2.bölüm fragmanı Ali Rıza intikamı nasıl alacak

Arıza dizisi 2. bölümüyle 20 Eylül 2020 Pazar akşamı Show TV'de olacak. Arıza'nın yayınlanacak 2. yeni bölümünde neler olacak? Tekrar bölümleri hangi gün?

Arıza dizisi 2.bölüm fragmanı Ali Rıza intikamı nasıl alacak

Arıza 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza'nın 20 Eylül 2020 Pazar akşamı Show TV'de yayınlanacak 2 bölümünde neler olacak?

SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Arıza dizisinin 2.bölümüyle 20 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

[ilgili-galeri=2040]

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ünlü oyuncularının yer aldığı Arıza bu hafta yayınlanacak mı?

Arıza dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Arıza 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

[ilgili-video=286]

Arıza dizisi 1.bölüm özeti: Kulaksız mahallesinde taksici Ali Rıza Altay’ın evi telaşlıdır. Ali Rıza ertesi gün kız kardeşi Nihan’ı evlendiriyordur. Nihan’ın ikizi Mert de tezkeresini alıp gece gelir. Tüm bu telaşın arasında Ali Rıza ekmek parası için direksiyon sallamaya devam ediyordur. Diğer yandan Halide Gürkan ise babası Haşmet Gürkan’ın 70. yaş günü sebebiyle Fuat Ersoylu tarafından verilen görkemli davete katılır.

Davet esnasında Fuat Ersoylu’nun oğlu Burak, Halide’ye evlenme teklif eder ama Halide kabul etmez. Burak’la çıkan tartışma sonunda Halide daveti terk eder ve o sırada orada bulunan Rıza’nın taksisine biner. Peşinden gelen Burak, onu taksiden almaya kalkınca, Ali Rıza müdahale eder ve kavga çıkar. Burak hayatının ilk tokadını Ali Rıza’dan yer. Burak bunu unutmaz ve daha sonra Rıza’nın kız kardeşinin düğününü basar.

Halide de olacakları tahmin ederek düğüne gelmiştir. Ancak işler kontrolden çıkar. Ve o geceden sonra bir daha hiçbir şey ne Ali Rıza ne de Halide için eskisi gibi olur,

[ilgili-galeri=2039]

Arıza dizisi oyuncuları kimler?: Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?. Arıza dizisi 2.bölümüyle 20 Eylül Pazar akşamı hayranlarıyla buluşuyor.

Arıza dizisi 20 Eylül Pazar akşamı saat 20:00'da Show TV'de.

Arıza'nın genel konusu ne?: Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir.