Arıza Balaban (Rüzgar Aksoy) kimdir? Reyting rekortmeni diziden geldi

Show TV ekranlarının pazar akşamları büyük beğeniyle izlenen fenomen dizisi Arıza'ya geçtiğimiz hafta adı geçen Balaban karakteri ile Rüzgar Aksoy kadroya dahil oldu. Peki Arıza dizisi Balaban (Rüzgar Aksoy) kimdir, aslen nereli, kaç yaşında sorularının cevabı haberimizde..

Arıza Balaban (Rüzgar Aksoy) kimdir? Reyting rekortmeni diziden geldi
07 Şubat 2021 - 21:52
Show TV'nin sevilen dizisi Arıza kadrosunu yaptığı transferle güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Nursel Köse'nin dahil olduğu Arıza'ya Balaban karakteri ile usta oyuncu Rüzgar Aksoy dahil oldu. Peki Arıza dizisi Balaban (Rüzgar Aksoy) kimdir, aslen nereli, kaç yaşında sorularının cevabı haberimizde

Show TV’nin büyük beğeni ile izlenen sevilen dizisi, yapımına O3 Medya’nın imza attığı, başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın 7 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümüne sürpriz bir isim dahil olacak. Renkli kişiliği ile Arıza ekibine katılan isim ise sevilen oyuncu Rüzgar Aksoy.
Arıza Balaban karakteri: Arıza’da Aksoy, farklı ve ilginç bir karakter olan Balaban’ı canlandıracak. Ailesini trajik bir trafik kazasında kaybeden ve dayısı tarafından büyütülen Balaban, keskin zekası ile öne çıkmaktadır. Teknoloji ve spor meraklısı olan bu genç adam dayısının etkisi ile istemediği halde karanlık dünyanın işlerine bulaşmak zorunda kalmıştır. Yolu bir şekilde Ali Rıza ile de kesişen Balaban’ın gelişi hassas olan dengelerin iyice gerilmesine ve merak dolu gelişmelerin yaşanmasına neden olacaktır.

Arıza Balaban (Rüzgar Aksoy) kimdir?: Rüzgar Aksoy, 5 Ocak 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümü'nde tamamlamıştır. 2010 yılında yayınlanan Adanalı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Rüzgar Aksoy, Kara Sevda, Türkan, Karakol, Annem Uyurken, Ah Neriman ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu dizilerinde rol almıştır. Rüzgar Aksoy şimdilerde Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinde Balaban karakterine hayat vermektedir.Arıza Balaban'ın boyu kaç:  Rüzgar Aksoy, 1.81 metre boyundadır.

Arıza Balaban'ın kilosu kaç?: , 80 kilodur.

Arıza Balaban Rüzgar Aksoy'un burcu ne?:  Oğlak burcudur.
YORUMLAR

  • 1 Yorum