Arıza 5. bölüm 2.fragmanı Ali Rıza'nın büyük imtihanı

Arıza 5. bölüm 2.fragmanı yayınlandı.  Arıza'nın  11 Ekim 2020 Pazar akşamı Show TV'de ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Arıza 5. bölüm 2.fragmanı Ali Rıza'nın büyük imtihanı
09 Ekim 2020 - 21:13

SHOW TV ekranlarına yeni sezona damga vuran Arıza dizisinin 5.bölümüyle 11 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ünlü oyuncularının yer aldığı Arıza bu hafta yayınlanacak mı?

Arıza dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?:  Arıza 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Arıza dizisi fragman ve sahneleri iZLEMEK İÇİN BURAYA DOKUNUN

Arıza dizisi 4. son bölüm özeti:  Ali Rıza ve Burak birbirlerine meydan okurken, Avukat Füsun’un şikayeti üzerine Haşmet ve Murat’ın emniyette oldukları haberi gelir. Konsorsiyum üyeleri ise toplanarak Sabri’nin Burak tarafından alınmasından duydukları rahatsızlığı ifade ederler. Haşmet, Sabri’yi kurtaran Rıza ile yakınlaşmak ister. Amacı Rıza’nın arkasından kimin olduğunu da öğrenmektir. Rıza’ya teşekkür etmek için durağa geldiğinde durak, Yaşarların silahlı saldırısına uğrar ve ortalık bir anda karışır.


Arıza dizisi oyuncuları kimler?: Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?. Arıza  dizisi Pazar akşamı hayranlarıyla buluşuyor.


Arıza dizisi Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

Arıza'nın genel konusu ne?: Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir.


YORUMLAR

  • 0 Yorum