Arıza 3. Bölüm 1. Fragmanı ve özeti 27 Eylül Arıza 2.bölüm tek part izle

Arıza 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza'nın 27 Eylül 2020 Pazar akşamı Show TV'de yayınlanacak 3 bölümünde neler olacak? Arıza dizisi sansürsüz nasıl izlenir?

Editör: admin
20 Eylül 2020 - 22:48 - Güncelleme: 20 Eylül 2020 - 23:51

Arıza 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza'nın  27 Eylül 2020 Pazar akşamı Show TV'de ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

SHOW TV ekranlarına yeni sezona damga vuran Arıza dizisinin 3.bölümüyle 27 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ünlü oyuncularının yer aldığı Arıza bu hafta yayınlanacak mı?

Arıza dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?:  Arıza 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm fragmanı 

Arıza dizisi 2.bölümü İZLEMEK İÇİN BURAYA DOKUNUN

Arıza dizisi 2.bölüm özeti:  Ali Rıza gelen telefondan sonra tetiği çekemez. Çünkü telefonun öbür ucunda ailesinin Fuat Ersoylu tarafından rehin alındığını öğrenmiştir. İki taraf arasında artan gerilimi yine iki tarafın güvendiği tek isim olan Halide çözer. Halide’nin beklenmedik zamanlarda ortaya çıkarak kendisine destek olması Ali Rıza’yı etkiler. Üstelik Halide’nin kendi kayıplarını onunla paylaşması ikili arasında yakınlaşmaya neden olur.

Kız kardeşinin katillerinden hesap sormak için yeni bir yol arayan Ali Rıza, Muzaffer’e gider. Zamanında Ersoyluların başını çektiği büyük suç şebekesini çökertmeye çalışan ama başarısız olan Muzaffer’in Ali Rıza’ya bambaşka bir teklifi vardır. Eğer bu teklifi kabul ederse Ali Rıza geri dönüşü olmayan bir yola girecektir. Halide ise ailesini katleden katillerin boynundan kopardığı kolyeyi bulur ve bu ipucunun peşinde düşer. Çünkü o kolye kiminse ailesini katliamında o kişin parmağı vardır. Ali Rıza ise şehrin en büyük suç örgütüne büyük bir darbe indirmek için harekete geçer.


Arıza dizisi oyuncuları kimler?: Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza Dizisi hangi gün saat kaçta?. Arıza  dizisi 2.bölümüyle 27  Eylül Pazar akşamı hayranlarıyla buluşuyor.

Arıza dizisi Pazar akşamları saat 21:00'da Show TV'de.

Arıza'nın genel konusu ne?: Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide'nin yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide'nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları